پاسخ داده شده

به مناسبت افتتاح رسمی صرافی آنلاین غیرمتمرکز CryptoEx، و با هدف آشنایی معامله گران با نحوه Trade در این تالار معاملات، گروه مهندسی گلدنت اولین مسابقه ترید ارزهای دیجیتال در بازار واقعی را برگزار می نماید. این مسابقه از 15 مهرماه 97 آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه خواهد یافت. نحوه ارزیابی شرکت کنندگان بر مبنای نسبت موجودی نهایی به موجودی اولیه هر یک از شرکت کنندگان خواهد بود.
شرکت در این مسابقه کاملا رایگان می باشد و به 21 نفر برتر جوایزی ارزشمند اعطا خواهد شد. ارزهای مورد استفاده به صورت دمو، اما با قیمتهای واقعی و تغییرات قیمت بر مبنای تغییرات لحظه ای بازار جهانی خواهد بود. از هم اکنون می توانید با مراجعه به سایت CryptoEx.shop در این مسابقه ثبت نام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به “مسابقه Trade” مراجعه نمایید.

تازه وارد سوال شده در اکتبر 2, 2018 در صرافی ها.
افزودن نظر
2 پاسخ(ها)

آیا صرافی این سایت معتبر است برای چنج کردن

منظورم خارج از مسابقه است

 

آشنا پاسخ داده شده در اکتبر 2, 2018.

بله، با توجه به اینکه این صرافی یک صرافی آنلاین غیرمتمرکز و مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین می باشد هک شدن یا بلاک شدن حساب کاربری شما غیرممکن خواهد بود. در صورتی که موارد امنیتی را در حفظ و نگهداری رمز عبور خود رعایت کنید بدون هیچ نگرانی و با اطمینان کامل قادر به انجام عملیات موردنظر خواهید بود.

در اکتبر 3, 2018.
افزودن نظر
بهترین پاسخ

سلام
منظورتون از رایگان اما به همراه جایزه دقیقا چی هست؟ پول واقعی می ده به کاربر؟!؟

 

تازه وارد پاسخ داده شده در اکتبر 2, 2018.

سایت ایرانی برید داخلش کامل توضیح داده

در اکتبر 2, 2018.

سلام

جایزه نفر اول 0.5 اتریوم (ETH) و

نفر دوم تا نفر بیست و یکم هر یک مبلغی به میزان 10 درصد از سود حاصله خود در طی روند مسابقه را به عنوان جایزه دریافت خواهند نمود.
در اکتبر 2, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید