atlasarzdigital

  سلام میشه ی تحلیل درباره bnb بزارید؟ چن وقت پیش خوب بالا رفت ولی یهو داره ریزش میکنه و برمیگرده ب قیمت قبلیش….الان وقت فروشش هست؟

  تازه وارد سوال شده در اسفند ۵, ۱۳۹۷ در آلت کوین ها.
  افزودن نظر

   سلام. اگه خیلی وقته دارید و سود کردید قطعا به نظرم بفروشید. اگه جدیدا خرید داشتید بستگی داره به چه دیدی خریدید، کوتاه مدت، میانمدت، بلندمدت؟

   به صورت کلی، یکی از علل اصلی و مهمی که بایننس کوین جایگاه بالایی توی بازار داره و جزء Top10 هست، اینه که طرح هایی که بایننس اجرا میکنه، مبتنی بر افزایش قیمت در دراز مدته. مثلا همینکه واسه کسانی که بایننس کوین به یه مقدار مشخص دارن، تخفیف توی کارمزدهای معاملات منظور میشه باعث میشه ناخودآگاه یه بخشی از ساپلای موجود وارد معاملات نشن و اصطلاحا hodl شده باشن همیشه و این باعث میشه که قیمت بالا بره. یکی دیگه از برنامه های بایننس، سوزاندن مقداری ساپلای هست که فک کنم هر ساله یا هر چند ماه (دقیق یادم نیست) انجام میشه و طی این فرآیند، مقداری از ساپلای موجود از بین میره و در واقع با کمتر شدن مقدار ساپلای و ثابت ماندن حجم بازار، قاعدتا قیمت افزایش پیدا میکنه.

   مورد بعدی که در این یک ماهه اخیر موجب رشد بایننس کوین شد، نزدیک شدن به زمان لانچ testnet بلاکچین بایننس (binance chain) بود. معمولا ما شاهد رشد قیمت با نزدیک شدن به لانچ یا آپگرید شبکه کوین های مختلف هستیم و بایننس کوینم از این قاعده مستثنا نیست. چند روز پیش هم تست نت بایننس لانچ شد به خیر و خوشی.

   در نهایت، به نظرم حداقل فعلا الان دیگه وقت خرید بایننس کوین نیست و احتمال ریزش یا اصلاح هستش. ممکنه به ۰٫۰۰۲BTC پولبک بزنه و اونجا میتونه موقعیت خوبی برای خرید باشه. اگه هم قرار باشه به رشدش ادامه بده، الان تقریبا درگیر مقاومت محکمی هستش و با شکستن این مقاومت، اگر دوباره به این قیمت پولبک زد وقت خریده.

   موفق باشید

   آشنا پاسخ داده شده در اسفند ۶, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید