سلام به دوستان ارزدیجیتالی

امروز کیف پولم رو باز کردم با یه چیز جالب روبرو شدم.

من تو کیف پولم دو تا حساب اتریوم دارم،از حساب اول برای توکن های ERC20 استفاده میکنم و از حساب دوم برای برای نگهداری اتر.

ایردراپ کیک توکن

اما اتفاق جالب این بود که دیدم مقدار ۸۸۸,۸۸۸ واحد از ارز KickToken برام ارسال شده.اول فکر کردم یکی از توکن هایی که خریدم و اشتباهی به جای آدرس حساب اول آدرس حساب دوم رو وارد کردم،بعد که دقت کردم گفتم شاید کسی اشتباهی برام این ارز رو ارسال کرده،ولی وقتی اطلاعات تراکنش رو مشاهده کردم دیدم فقط برای من ارسال نشده و برای ۹۹ نفر دیگه هم همین میزان ارز ارسال شده.

ایردراپ کیک توکن

یه جا خوندم یکی از روش های هکرها برای ردیابی و هک کردن کیف پول ها این که یه مقدار ناچیز از یک ارز رو برای قربانی میفرستن و اگه دریافت کننده اون مقدار ارز رو خرج کنه همون کاری که هکر میخواد رو انجام داده.

تا اینکه با یکم جستجو متوجه شدم که این ارز رو خود سازنده از یک ماه پیش داره برای ۱۶۷,۳۷۵ نفر به صورت رندوم میفرسته و من هم یکی از اون دریافت کننده های این ایردراپ هستم که اگر اشتباه نکنم یه جور تبلیغ حساب میشه.

 

خواستم اطلاع رسانی کنم و از باقی دوستان بپرسم برای اونها هم چنین اتفاقی افتاده و در این مورد اگر اطلاعات بیشتری دارند ذکر کنند.

تازه وارد سوال شده در بهمن ۸, ۱۳۹۸ در آلت کوین ها.
افزودن نظر

  با سلام ما که شانس نداریم قیمت هر کیک درحال حاضر $۰٫۰۰۰۰۸۰ هستش که یعنی برای شما ۷۱ دلار پول ریختن

  🙂

  چقدر خوش شانسید

  آشنا پاسخ داده شده در بهمن ۹, ۱۳۹۸.

  سلام

  بله،درسته،هرچند همین رو هم فعلاً به این راحتی نمیشه برداشت کرد،البته شاید ارزشش بعداً بیشتر بشه

  در بهمن ۹, ۱۳۹۸.
  افزودن نظر

   اگر والت اتریومی داشته باشید طی یک ماه گذشته تعداد ۸۸۸۸۸۸ توکن KICK دلار ۷۰ دلار به والت شما واریز شده است و خوش حال شده اید آن را انتقال بدید ولی قابل انتقال نبودند!

   این توکن ها، توکن های فیک نیستند و همان توکن های اصلی Kick با کانترکت اصلی آن هستند.

   این توکن ها به ۱۶۷۳۷۵ والت اتریومی در حال واریز است و شرایط آزاد شدن آن ها بعد از راه اندازی صرافی این تیم به نام KickEx آزاد خواهد شد.

   تیم Kick درباره ی شرایط دریافت این توکن ها چیز خاصی نگفته است فقط گفته اند والت باید فعال باشد یعنی حداقل چند تراکنش در بلاکچین اتریوم داشته باشد.

   مشتاق پاسخ داده شده در بهمن ۱۰, ۱۳۹۸.

   بله،دقیقاً هیمنطوره،ولی فعلا نیازی به چنج کردنش نیست،چون قیمتش داره میره بالاتر

   از دیروز تقریباً ۲ برابر شده

   در بهمن ۱۰, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید