با سلام خدمت دوستان

من قبلاً مقداری ارز دیجیتال خریداری کردم و برای نگهداری از طریق پروتکل Binance SmartChain به خاطر کارمزد کم انتقال به کیف پول تراست ولت انتقال دادم.

با توجه به حواشی اخیر در خصوص بایننس پیشنهاد می دید که ارزها در همین وضعیت نگه دارم یا چون ممکنه بایننس دسترسی ها رو محدود کنه و با توجه به اینکه همه صرافی ها هم از اسمارت چین پشتیبانی نمی کنن اونها را ببرم دوباره روی پروتکل اصلی شبکه خود ارزها (کاردانو، BNB، بیت کوین، اتریوم و…) تا بعدها برای انتقالشون به مشکل بر نخورم.

منطورم دقیقاً اینه که اگر بایننس به هر طریقی متوجه بشه که این ارزها متعلق به یک ایرانی هست و با توجه به اینکه این ارزها روی پروتکل اسمارت چین بایننس منتقل شدن، ممکنه برای کار با ارزهام به مشکل بر بخورم؟

مشتاق سوال شده در تیر ۲۴, ۱۴۰۰ در کیف پول.
افزودن نظر

  سلام , خیلی بعید هستش که توی کیف پول این نوع اتفاقات بیفته . دلیلش اینه که در کیف پول شما دسترسی کامل به کلید های خصوصی خودتون دارید و در واقع ارزهای شما بروی بلاکچین قرار دارن و نه در کیف پول گرم صرافی بایننس .

  تنها احتمالی که وجود داره اینه که دسترسی کاربرای ایرانی به کیف پول تراست ولت  بسته بشه و در زمان اتصال نیاز باشه که فیلتر شکنتون رو فعال کنید .

   

  آشنا پاسخ داده شده در تیر ۲۵, ۱۴۰۰.
  افزودن نظر
  پاسخ شما
  برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید