سلام دوستان

با توجه به پیش رو داشتن هاوینگ بیت کویین و بیت کویین و احتمال بیدار شدن نهنگ های بیت کوین و با توجه به هشدار اخیر رییس بانک مرکزی بریتانیا آیا میشه گفت قیمت به میران خیلی زیاد در حد چند هزار دلار سقوط خواهد کرد ؟

مشتاق سوال شده در اسفند ۱۶, ۱۳۹۸ در بیت کوین.
افزودن نظر
  بهترین پاسخ

  سلام درمورد پیام شخصی که جهت ماینر به بنده دادین اینجا پاسخ می دم. حدودا ۱ ساله که با ماینر z11 کار کردم. چون همین مدت زمان هست که این ماینر وارد بازار شده. درآمدش در ماه حدود ۳ میلیون هست با قیمت فعلی زد کش و بد نیست. مصرف برقش هم مناسبه و حالا پول برقش رو نسبت به نوع برقتون باید حساب کنید. قیمت ارزهای دیجیتال به درد بخور و معروف هیچ وقت صفر نمی شه. زد کش ارز دیجیتال به درد بخوری هست چون حریم خصوصی بالاتری داره پس امکان رشدش هم هست. کولر یا پد سلولزی رطوبت داره در هر صورت و رطوبت در بند مدت میتونه در ظاهر ماینر زنگ زدگی ایجاد کنه اما خوب باید هر ۴ ۵ ماه یکبار ماینر رو کامل باز کنید و تمیز کنید که جرمی چیزی باقی نمونه. به نظرم با ۱۰۰ میلیون تومان چندتا راه دارید. یا زد ۱۱ بخرید یا s17. چون درآمد جفتشون تقریبا مثل همه. یا اگر می تونید یک s17 و یک z11 بخرید که ۲ نوع ارز ماهانه توی حسابتون باشه که هر کدوم رشد کرد شم اهم از همون ارز سود کنید. بازم تمام این موارد به بررسی و تحلیل خودتون بستگی داره.

  کریپتومستر پاسخ داده شده در اسفند ۱۸, ۱۳۹۸.

  خیلی ممنون از راهنمایی تون .

  در اسفند ۱۸, ۱۳۹۸.
  افزودن نظر

   فرانسه بیت کوین را به عنوان ارز به رسمیت شناخت

   دادگاه عالی هند با صدور رایی، به ممنوعیت همکاریِ بانک‌ها با شرکت‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال پایان داد

   این دو خبر هم تاثیر زیادی داره

   کاردان پاسخ داده شده در اسفند ۱۷, ۱۳۹۸.

   بله دوست عزیز این اخباری که گفتید تاثیر روانی مثبتی دارد ولی نکاتی که گفتم علی الخصوص هاوینگ بیت کوین کش تاثیر مستقیم خیلی زیادی داره .

   در اسفند ۱۷, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر

    المان هم ارز دیجیتال رو به رسمیت شناخته
    این بابا هم باکنداره از ترسه… 😁

    آشنا پاسخ داده شده در اسفند ۱۸, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید