اقا این دومین باره سوالمو میپرسم یکی راهنمایی میکنه خواهشا؟؟

پاسخ داده شده

سلام من گوشیم برای خودش google Authenticator برای اکانت بایننسم رو پاک کرد الان میخوام برم تو اکانت کد میخواد. چیکار باید کنم. خواهشا یکی که بلده راهنمایی کنه

آشنا سوال شده در اکتبر 1, 2018 در امنیت.

من فردا برای از دست ندادن این کد وقتی گوشی سرقت و یا خراب میشه رو میگم تا دوستانی مثل شما و بقیه به دردسرهای بسیار بزرگ دچار نشید.

در اکتبر 1, 2018.
افزودن نظر
2 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

درود

 

با پشتیبانی صرافی تماس بگیرید و اگر خوش شانس باشید با پرسش های نظیر آخرین تراکنش شما به چه میزان بوده و یا بالانس فعلی شما به چه میزان میباشد و …  2factor حساب شما را غیر فعال می کنند.

 

موفق باشید. 🙂

کاردان پاسخ داده شده در اکتبر 1, 2018.

من خاطرم نیست کلی پول تو حسابم بود زبانمم زیاد خوب نیست.. چیکار میشه کرد خواهشا راهنمایی کنید

در اکتبر 2, 2018.
افزودن نظر

کافیه که دوباره Google Authenticator را روی گوشی نصب کنی. و بعدش اون کدی که زمان ثبت نام یاداشت کردی را وارد برنامه Google Authenticator کنی تا دوباره کد جدید تولید کنه.

اگرم که یاداشت نکردی کدو باید اول kyc انجام بدی و بعد ایمیل بزنی به بایننس و درخواست کنی 2FA رو حذف کنن. 

ایمن سازی حساب کاربری در بایننس :

پیش از انجام هر کاری بایننس از شما می خواهد تا ایمنی حساب خود را بالا ببرید. برای این کار ۲ راه وجود دارد. اولین راه برای استفاده از شماره تلفن است که فقط برای کاربران چینی فعال است. روش دوم استفاده از نرم افزار Google Authenticator می باشد.

با کلیک کردن بر روی گزینه Google Authenticator شما وارد صفحه جدیدی می شوید. بعد از دانلود نرم افزار Google Authenticator و نصب آن بر روی تلفن همراه خود، QR-CODE موجود در صفحه (مطابق تصویر زیر) را اسکن نمایید.

پس از اسکن QR-CODE نرم افزار Google Authenticator یک کد چند رقمی را در اختیار شما قرار می دهد که طبق تصویر باید ابتدا در فیلد اول پسورد خود و در فیلد دوم کد دریافتی از نرم افزار را وارد نمایید.

تذکر: حتما از این صفحه یک تصویر تهیه کرده و در جای مطمئنی ذخیره کنید تا در صورت نیاز بتوانید به وسیله آن وارد حساب کاربری خود شوید.

آموزش عضویت در صرافی بایننس Binance

با انجام این کار امنیت حساب کاربری شما به طرز قابل توجهی بالا خواهد رفت. بدین صورت که برای انجام هرگونه عملیات در وب سایت بایننس (اعم از ورود به حساب، انتقال ارز از حساب بایننس به کیف پول شخصی و …) نیاز به تایید با استفاده از کد منحصر به فردی که نرم افزار  Google Authenticator در اختیار شما قرار داده می باشد.

آشنا پاسخ داده شده در جولای 1, 2019.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید