ویتالی موکوف، سرپرست مرکز تایید رشد آزمایشگاه های کاسپرسکای اعلام نموده که علی رغم کاهش قیمت رمز ارزها هنوز هم در میان مصرف کنندگان تمایل زیادی جهت استفاده از آنها برای انجام تراکنش های دیجیتال وجود دارد.

  طی تحقیقات گسترده ای که این تیم انجام دادند، به این نتیجه رسیدند که حدود ۱۳ درصد مردم از رمز ارز ها به عنوان یکی از روش های پرداخت استفاده میکنند.

   

  همینطور داده های بدست آمده از پلت فرم coinmap نشان می دهد، که در رابطه با سرعت پذیرش رز ارز بیت کوین یک جهش چشم گیر و قابل توجه رخ داده است. در این داده ها عنوان شده که در ماه دسامبر سال ۲۰۱۳ تنها ۱۷۸۹ رسانه به عنوان یک روش پرداخت اقدام به پذیرش رمز ارز بیت کوین کرده بودند، در حالی که امروز این رقم به ۱۴۳۴۶ مورد در سطح جهان رسیده، که نشان دهنده ی افزایش ۷۰۲ درصدی پذیرش این رمز ارز طی پنج سال گذشته بوده است.

   

  رایان ردلوف مدیر عامل شرکت مدیریت دارایی های رمز ارز coinshares در روز ۱۲ فوریه ۲۰۱۹ با انتشار یک پست توییتری، میزان پذیرش رمز ارزها را نسبت به سال ۲۰۱۳ به نمایش گذاشته است. می توان دید که کشور های آمریکای جنوبی مانند ونزوئلا ، اکوادور این میزان پذیرش جهش چشم گیر تری داشته و پتانسیل بالایی دارند.

   

  منبع

  BTCmanager

  متخصص سوال شده در بهمن ۲۹, ۱۳۹۷ در بیت کوین.
  افزودن نظر
  پاسخ شما
  برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید