افزایش 700 درصدی پذیرش بیت کوین، 13 درصد خرید های آنلاین توسط ارز دیجیتال انجام میشود

ویتالی موکوف، سرپرست مرکز تایید رشد آزمایشگاه های کاسپرسکای اعلام نموده که علی رغم کاهش قیمت رمز ارزها هنوز هم در میان مصرف کنندگان تمایل زیادی جهت استفاده از آنها برای انجام تراکنش های دیجیتال وجود دارد.

طی تحقیقات گسترده ای که این تیم انجام دادند، به این نتیجه رسیدند که حدود 13 درصد مردم از رمز ارز ها به عنوان یکی از روش های پرداخت استفاده میکنند.

 

همینطور داده های بدست آمده از پلت فرم coinmap نشان می دهد، که در رابطه با سرعت پذیرش رز ارز بیت کوین یک جهش چشم گیر و قابل توجه رخ داده است. در این داده ها عنوان شده که در ماه دسامبر سال 2013 تنها 1789 رسانه به عنوان یک روش پرداخت اقدام به پذیرش رمز ارز بیت کوین کرده بودند، در حالی که امروز این رقم به 14346 مورد در سطح جهان رسیده، که نشان دهنده ی افزایش 702 درصدی پذیرش این رمز ارز طی پنج سال گذشته بوده است.

 

رایان ردلوف مدیر عامل شرکت مدیریت دارایی های رمز ارز coinshares در روز 12 فوریه 2019 با انتشار یک پست توییتری، میزان پذیرش رمز ارزها را نسبت به سال 2013 به نمایش گذاشته است. می توان دید که کشور های آمریکای جنوبی مانند ونزوئلا ، اکوادور این میزان پذیرش جهش چشم گیر تری داشته و پتانسیل بالایی دارند.

 

منبع

BTCmanager

متخصص سوال شده در فوریه 18, 2019 در بیت کوین.
افزودن نظر
0 پاسخ(ها)

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید