درود بر همگی عزیزان

  چندی پیش تاپیکی ایجاد کردم با این نام

  هشدار** کلاهبرداری بزرگی با نام financial.org یا Foins

  عزیزان اعلام کردند که اطلاعات بیشتری قرار دهید که روی چشم میگذارم و در اینجا اعلام میکنم!

  ماهیت کلی این سایت را در تاپیک بالا اعلام کردم حالا میپردازیم به جزییات بیشتر در مورد این سایت ضمن اینکه عذرخواهی میکنم که مقاله کمی طولانی می باشد اما پیشنهاد میکنم تا اخر بخوانید و بدون هیچگونه پیش داوری و فقط با توجه به مستندات، قضاوت را به شما واگذار می­کنم!

  با احتساب و استناد به سایت رسمی دولت، ثبت کمپانی در لندن (کمپانی هاوس)، استراتژی ثبت برند financial.org که توسط مخوفترین کارتل کلاهبرداری بزرگ شرق انجام شده، بسیار عجولانه، کودکانه و بر اساس عدم اطلاع دقیق افراد صورت گرفته و با سوءاستفاده از اعتماد قلبی افراد به صحبت­های دوستان و آشنایان براساس از دست رفتن بیشتر سرمایه از دست دهندگان، بنیان­گذاری شده است.

  ۱. تکنیک­های ثبت شرکتی در مناطق مورد نظر با مستندات دولتی:

  بر اساس وبسایت رسمی حکومت انگلیس، نشانه ثبت شرکت در لندن

  https://beta.companieshouse.gov.uk

  در واقع تحقیقات بنده از آنجا شروع شد که در ابتدا با تحقیقات پیشرفته و پرداخت هزینه به سایت­های دولتی و گرفتن مدارک، به یک سری حقایق پشت پرده از این کارتل مخوف کلاهبرداری در یکی از شفافترین کشورهای دنیا و یکی از قابل کنترل شونده­ترین شهرهای دنیا یعنی لندن هدایت شد کلاهبرداران در نهایت رد پایی از خود میگذارند که این شماره می باشد

   

  https://beta.companieshouse.gov.uk/company/09925899/filing-history

   

  اگر به لینک بالا خوب دقت کنید، شاخه­ای که کمپانی در آن قرار گرفته به شماره ۰۹۹۲۵۸۹۹به کمی تحقیق و قرار دادن این شماره در لیست شاخه ­های کمپانی ثبت شده در انگلیس به اتفاق جالب و نادری بر می خوریم. اسم تجاری financial.org به نام کمپانی  MYTHEN LTDبه شماره ثبت ۰۹۹۲۵۸۹۹ و مدیر عامل اقای گردن که ۱۷۴ کمپانی به نام ایشان است و شماره ثبت کتگوری ۶۸۲۰۹ به عنوان Realestate ثبت شده است.

  تکه ­های مختلف پازل کنار هم قرار می­گیرد، اکنون با کمپانی مواجه هستیم که در وبسایت خود مدعی آموزش و حقوق بشردر آفریقاست و خود را به عنوان بنیاد آموزشی معرفی می­کند در صورتی که که هیچ لایسنس آموزشی ندارد و در اساس نامه شرکت با کارکرد Realstate ثبت شده است. قطعاً از آن جالب­تر و یکی از منحصر به فردترین خطاهای ابلهانه با احمق فرض کردن مخاطب صورت گرفته آن هم در درگاه معتبری مثل AppStore. این کمپانی با دولپری خانمAna  Maria Udrescu  انجام شده و تاسف­بارترین نقطه اینجاست که این کمپانی در شاخه بازی و بازی های کامپیوتری خود را ثبت کرده است.

  AppStore Information About Financial.Org

   فقط کافیست چشمان خود را ببندیم و نگاهی به سرگشتگی کلاف این کارتل بزرگ کلاهبرداری شرق بیندازیم. کمپانی که مدعیست نهاد آموزشی بین­المللی است، در قالب دلسوزی معصومانه برای نظام آموزش بشری خود را جلوه می­دهد و با گروگان­گیری شهر لندن و در نقاب آموزش، با سپر قرار دادن فرمول ۱ به عنوان .اهرم  بازاریابی تا سالی ۱۹۲٪ سود دهی دارد !! MYTHEN LTD  در لندن ثبت شده که به عنوان یک Real estateمجوز گرفته و  که به  حتی با تمام این شواهد، وب سایت آنها در پایین صفحه بیان میکند که “Financial.org یک پلت فرم آموزشی است. ما با اوراق بهادار برخورد نمیکنیم و از مزایای مالی محصولات و خدمات مالی تامین می کنیم. “

  حال با استناد و اکتفا به مجموعه­ای از این مدارک، اسناد و شواهد دولتی که در ذیل به وبسایت­های آنها اشاره شده، فقط یک سوال وجود دارد؟!‌ چرا یک کمپانی آموزشی که هیچ معامله­ای با هیچ نهاد نظارتی مالی در لندن ندارد و خود را به عنوان Realestate ثبت کرده و در اپل استور به عنوان بازی ثبت شده است و سالی ۱۹۲٪ سود می دهد؟ جالب­تر‌ آنکه از زمان ورود بازار خاورمیانه میزان ورودی افراد را از ۱۰ هزار دلار به ۳ هزار دلار کاهش داد. بر طبق آمار نمودارها، کمپانی در سقوط بوده و احتیاج به خون­های جدید برای آشامیده شدن در خاورمیانه در پی بقای این پیکر پوشالی، آنها سود خود را که ۴ تا ۶ درصد بود به ۱۶ تا ۱۸ درصد ارتقا داد .

  چرا راحت و شفاف مثل بقیه کمپانی های آموزشی که سیلابس های موجود، اساتید، کارکنان و غیره همه شفاف هستند عمل نمی­کند؟ و با این همه پیچیدگی و مخفی کاری در ثبت، با استراتژی که در بالا به آن اشاره شد و با سواستفاده از اسم شهر لندن و فرمول ۱ با سود سالی ۱۹۲٪ اقدام به کلاه­برداری می کنند!

  ما قطعا در اینجا قاطعانه و مسئولانه به شما قول می­دهیم تمام این مدارک به صورت آنلاین، پستی و فیزیکی در اختیار نهاد های مربوطه­ ی امنیتی مالی شهر لندن، امارت دبی و ابوظبی قرار می­گیرد و در پایان که تیر مهلکی بر پیکر پوشالی این کارتل بزرگ شرق فرو میرود آدرسی است که در رجیستری کمپانی هاوس دولت انگلستان و به لینک مورد اشاره دولتی در منطقه آزاد شهرعجمان و فجیره ثبت شده است.

   

  در پی کشف استراتژی و نحوه­ی کلاهبرداری این کارتل بزرگ شرق به طور مشخص یک اسم در همه جا نمایان می شود.

  بژدان رادوکا مجرم فراری از دبی و ابوظبی با وثیقه ی ۸۰۰۰۰۰ هزار درهمی می­باشد.

   

  بر طبق آخرین گزارشات و تحقیقات خبرنگاران «کاپیتان یاسر افسر مجری پرونده» اینکلاهبردار بزرگ بین­المللی در «قیاده عامه شهر دبی» (CID) بوده و این پرونده همچنان باز است که با یک تحقیق ساده از نیابه دبی از ایشان بابت پرونده شرکت VGMC در دبی مطلع شدیم. واین پرونده همچنان باز است:

  https://www.dubaipolice.gov.ae/wps/portal/home/home

  https://www.dnrd.ae/ar/node/30275

  جالب­تر از همه پل ارتباطی بین شرکت VGMC از طریق بژدان رادوکا با کمپانیfinancial.org. وی که مجری هماهنگی استخدامات و پرداخت هزینه های VGMC در سطح بین­الملل بوده یک بار از آقای Arnuad Gorges  به عنوان یکی از اعضای هیت مدیرهVGMC رونمایی کرد ولی از آنجایی که یکی از نقاط ضعف کلاهبردار ابله فرض کردن همه­ی مخاطبان است، آقای بژدان رادوکا در گذر زمان و طی پروژه­های کلاهبرداری دیگر که ایشان مشغول بوده، فراموش کرده شخصی را که سمت پرزیدنتی یک کمپانی نه مارکتینگ یا حسابداری بلکه راس هرم کمپانی به صورت نمایشی قرار داده همان شخص نمایشی است که دیروز جزء اعضای هیت مدیره VGMC بوده و امروز به اسم Arnuad Gores  و راس هرمfinancial.org با این سوء سابقه­ها است.

  https://financial.org/pages/Team.aspx

   

  پس ببینیم:‌

  • Financial.org با اسم واقعی MYTHEN LTD
  • به دایرکتوریه آقای Micheal Gordon که ۱۷۴ کمپانی دیگر هم در لندن دارد.
  • شاخه فعالیت کمپانی به شماره ثبت ۰۹۹۲۵۸۹۹ و شماره شاخه فعالیت ۶۸۲۰۹ به عنوانRealestate
  • ثبت کمپانی در درگاه قابل ردیابی اپل(Appstore) به اسم خانم Ana Maria Udrescuدر شاخه بازی و توسعه دهنده بازی­های کامپیوتری !!!
  • آدرس ثبتی کمپانی Financial.org با دفتر لندن و کمپانی مادر، عجمان و فجیره !!
  • پرزیدنت کمپانی آقای Arnuad Gorges که ایشان هم رمانیایی بوده و قبلا توسط بژدان رادوکا برای پروژه VGMC به استخدام درآمده بود.
  • اسناد، مدارک و عکس­ها آنقدر کامل، دقیق و نه تنها متکی بر یک سری از شایعات و حرف­های پیش افتاده در سایت­ها و وبلاگ­های زرد است بلکه مستند به نظام­ها و ارگان­های دولتی در مناطق بسیار شفاف سازی شده­ی دنیا مانند سنگاپور (قبلا این کمپانی را در لیست هشدار قرار داده)، دبی، ابوظبی و لندن می­باشد.

  هر کسی بسیار ساده حتی با سواد پیش پا افتاده می­تواند به سایت­های رسمی دولت در مناطق یاد شده از جمله بریتانیا مراجعه کرده و خود در مورد این مدارک قضاوت کند.

  تمامی اسناد دولتی و لینک های مربوطه در ذیل اشاره شده

  http://www.mas.gov.sg/IAL.aspx?sc_p=F  (Singapore’s Government Investor Alert List)

  https://www.sc.com.my/list-of-unauthorised-websites-investment-products-companies-individuals/  (Malaysia Securities Commission)

  https://beta.companieshouse.gov.uk (Company House)

  http://vat-search.co.uk/GfAp_Mythen+LTD+%7C+Financial.ORG (VAT Search UK Government)

  https://beta.companieshouse.gov.uk/company/09925899/filing-history (Company House)

  AppStore Information About Financial.Org

  CompanyHouse Evidence Information

  https://www.dubaipolice.gov.ae/wps/portal/home/home

  https://www.dnrd.ae/ar/node/30275

  https://financial.org/pages/Team.aspx

  حال با دانستن این مطالب می­توانیم چشمان خود را هنوز بسته نگه داریم و با سردرگمی کلاف پیچیده این کارتل بزرگ financial.org  شاهد قربانیان بیشتر باشیم یا اینکه چشمان خود را باز کرده و با این حقیقت کلاهبرداری روبرو شویم.

  دیگر با وجود این مطالب اگر خود را به خواب زده ایم، هیچوقت بیدار نمی­شویم. همیشه در این توهم می­مانیم و شاهد بلعیده شدن خانواده، اقوام، آشنایان با وعده­های پوشالی آنها هستیم یا هم اکنون از خواب بیدار می شویم.

  کسی که خواب است را می­شود بیدار کرد اما کسی که خود را به خواب زده اگر مهیب ترین صدا ها بلند شوند، از خواب بیدار نمی شود.

   

  شواهد و مستندات آنلاین

  این كارتل با دیدگاه آلوده با احمق فرض کردن مخاطب در پی تکمیل حرکت کلاهبرداری از ده ۸۰ میلادی  با داستانی بسیار عجیب و غریب که کاملًا مشابه با اولین داستان پایه­ریزی شده توسط اینکارتل مالای–چینی در Swisscash  است، با سرهم کردن داستانی دقیقا عین SwissCash وتغییر تاریخ این خانواده از ۱۹۴۸ به ده ۸۰ میلادی و دوباره گروگان‌ گیری کشور سویس و مدالی دیگر بر پیکر پوشالی این خون آشام­ها به نام درخشان سویس ولی آلوده به خون­های سرمایه از دست دهندگان می­باشد.

  کمپانی که ادعا می­کند از دهه ۸۰ میلادی در کشور سویس کار می­کند با یک جستجوی ساده فقط در مورد دامنه این کمپانی (موارد ثبتی و آدم­های جعلی قبلا و متقاعبا اعلام شده) و جستجوی دامنه و سرور آن در اینترنت ما را به گزارش ذیل می­رساند:

  http://web.archive.org/web/*/financial.org

   

  بر طبق این گزارش دامنه این کمپانی از سایت Godaddy.com ثبت و خریداری شده است. در واقع هیچ انتظاری وجود ندارد که این کمپانی مثل سایر موسسات مالی و بانک­ها در همان ابتدای شکل گیری اینترنت به صورت تجاری دامنه ت
  جاری خود را ثبت کند ولی حتی پیش پا افتاده ترین نظام­های مالی و آموزشی که مدعی موجودیت از دهه ۸۰ میلادی را دارند، نهایتا در اوایل قرن ۲۱ بند تجاری خود را ثبت کرده بوده­اند.

  اما موسسه­ای که ادعای ده ۸۰ میلادی در سویس، دفتر لندن و ابوظبی … و اسپانسرهای قوی را دارد ۳۵ سال بعد از اعلام موجودیت، دامنه خود را ثبت و معرفی کرده، دامنه این کمپانی طبق گزارشات و شواهد مندرج از سایت­ها و موسسات معتبر با ذکر دقیق منابع در ذیل موجود می­باشد:

  با توجه به مدارک و مندرجات بالا به این نتیجه می­رسیم:

  نتیجه گیری

  ۱. کارتل مالای – چینی از اواسط سال ۲۰۰۵ با داستان خانواده سویسی در سال ۱۹۴۸ پایه گذاری اولین سلسله ی خون آشامیان و پدید آوردن Swisscash شدند که دقیقا مانند شروع داستان financial.org فقط با تغییر تاریخ است.

  ۲. در سال ۲۰۰۹ با همکاری بژدان رادوکا رومانیای الاصل، پایه­گذار VGMC  شدند که ۲.۶ بیلیون دلار کلاهبرداری صورت گرفت. حتی به یک طرح رحم نکردند و از زیر مجموعه VGMC، وکلای ساختگی، کمپانی Naure، کمپانی Asia Pacific را به وجود آوردند با همکاری بژدان رادوکا، David Orchard, Bryan Cook, July cook  هر کدام مبلغی به صورت نقد کلاهبرداری کردند، که مجموع ان ۲.۶ میلیارد دلار است.

  ۳. در سال ۲۰۱۲ دوباره با همکاری بژدان رادوکا و David Orchard  کارتل مالایی – چینی به همکاری سیستم پول شویی شرکای خاورمیانه­ای با دسترسی به پول­های سیاه از طریقکازینو، املاک و مستقلات در هنگ کنگ و ماکاو و چند کشور تحریمی در خاورمیانه، سایتEuroFx را راه­ اندازی کردند که در دفتر بسیار شیک در لندن و با مدیریت یک رومانیای الاصل اسکاتلندی که از طرف بژدان رادوکا معرفی شده بود.

  طبق گزارش Reuters  فقط از چین ۴.۶ میلیارد دلار کلاهبرداری کرده و طی این کلاهبرداری طبق گزارش Reuters تا به حال ۴ نفر دست به خودکشی زده­اند.

  ۴. بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴، دوباره به همکاری تیم رومانیایی این دفعه سمت بازار داغفوتبال رفتند و با گروگان­گیری تیم Everton به نام اسپانسر، خود را معرفی کردند و متاسفانه تتمیع آنها با بازگشایی دفتر لوکس این ­بار در اسپانیا که از نظر بازاریابی و روانی طبع فوتبالی به وجود آورد بود. اما متاسفانه سرمایه از دست دهندگان چینی و خاورمیانه­ای و کمپانی  Power8با اسپانسری تیم Everton و دفاتر لوکس کجاست؟!  آیا سرنوشتی همانندPower8  با این همه اسپانسر قوی (که حتی نام ورزشگاه را به نام این کمپانی تغییر دادند) با داستانی مشابه و با تغییر شخصیت­ها و مکان­ها در financial.org  در انتظارمان است؟

   

  https://www.nakedcapitalism.com/2015/01/power8-sponsor-everton-fc-fulham-fc-rcd-espanyol-giant-ponzi.html

  در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ این کارتل سیری ناپذیر بعد از کلاهبرداری که در بالا به آن اشاره شد، دوباره ولع بازار خاورمیانه، سنگاپور و چین و اندونزری و ابوظبی را فرا گرفت و این کارتل بزرگ کلاهبرداری شرق:

  • دامنه Financial.org را در سال ۲۰۱۵ طبق منابع معتبر از کمپانی Godaddy.com خریداری کرده­اند.
  • در ۲۲ ژانویه ۲۰۱۶ کمپانی MYTHEN LTD به اسم  Micheal Gorden ثبت کرده­اند که ۱۴۷ کمپانی به نام ایشان است.
  • در سال ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ به شاخص کاری شماره ۶۸۲۰۹ از دولت انگلستان مجوز کاری Realstate & home decoration تعرف کرده­اند.
  • در اوایل سال ۲۰۱۶ آقای Arnuad Gorges  را که قبلا جزء اعضای هیت مدیره VGMCبوده با همکاری بژدان رادوکا به پرزینتی org  معرفی کرده­اند.
  • طبق اسناد اپل در سپتامبر سال ۲۰۱۶ خود را در درگاه جهانی Appstore به مالکیت خانم Ana Maria Udrescu به عنوان  Game developer ثبت کرده­اند.
  • در همان سال از طریق تحقیق کمپانی هاوس در لندن، منجر به برملا شدن کمپانی پوششی در شهر عجمان و فجیره در کشور متحده عربی شد.

   

  پایدار و موفق باشید

  آشنا سوال شده در شهریور ۲۵, ۱۳۹۷ در سرمایه گذاری.
  افزودن نظر

   ممممنون بابت اطلاعات

   آشنا پاسخ داده شده در شهریور ۲۶, ۱۳۹۷.

   سپاسگذارم از لطف شما

   در مهر ۲, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    دمت گرم…کامل و جامع

    تازه وارد پاسخ داده شده در شهریور ۳۱, ۱۳۹۷.

    نظر لطف شماست

    پاینده باشید

    در مهر ۲, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید