سلام دوستان. چند وقتی هست تبلیغات سایت Etoro رو در یوتیوب دیدم و بعد از اون با این سایت اشنا شدم. اما مثل اینکه برای ایرانی ها تحریم هست. کسی از دوستان هست که تونسته باشه از امکانات این سایت استفاده کنه؟ یا وبسایتی رو میشناسید که مانند Etoro بشه از سبد خرید دیگران کپی کرد؟

  آشنا سوال شده در اسفند ۲۸, ۱۳۹۸ در تریدینگ.
  افزودن نظر

   خودم جواب خودم رو میدم 🙂

   در حال حاضر امکان استفاده از سرویس Etoro و بسیاری از سرویس های مشابه دیگر برای ایرانی ها وجود نداره. سایت Etoro به این دلیل برای ایرانی ها تحریمه که در اصل کارگزار بورس آمریکا محسوب میشه و طبق قوانین آمریکا عمل میکنه.

   بهترین گزینه هایی که تا حالا پیدا کردم برای کپی تریدینگ و اتوماتیک تریدینگ، سایت های ۳c.exchange که در اصل مدل رایگان سایت ۳commas.io هست و همچنین سایت CopyMe.io هست.

   سایت ۳c.exchange ابزار های خرید و فروش هوشمند ارائه میکنه و همچنین ربات های ترید اتوماتیک که میتونید خودتون تنظیمش کنید و یا اینکه از سیگنال دهنده های رایگان یا پولی داخل سایت استفاده کنید.

   در سایت CopyMe.io هم، با پرداخت پول ماهیانه، میتونید از خدمات کپی تریدینگ تریدر های حرفه ای سایت استفاده کنید. روش کار سایت هم به صورت اتصال به API بایننس هست.

   در هر دو سایت میتونید API بایننس رو متصل کنید به ربات، اما برای اتصال API به ۳c.exchange باید در سایت ۳commas.io این کار رو بکنید و از این سایت استفاده کنید.

   هر دو سایت نیازی به تایید هویت ندارند.

   در حال حاضر، خودم در حال استفاده از سایت ۳c.exchange هستم و مقدار کمی برای تست به سایت واریز کردم (حدود ۶۰ دلار) و هنوز برداشتی نداشتم.

   تا اینجای کار که سایت بسیار خوب عمل کرده. از ربات تلگرام هم بهره میبره و میتونه تمام فعالیت های ربات رو به صورت آنی بهتون ارسال کنه.

   با پشتیبانی هر دو سایت هم صحبت داشتم و به ایرانی ها خدمات ارائه میدن و محدود نمیکنن. حتی میتونید از سایت ۳c.exchange به عنوان درگاهی برای خرید و فروش از بایننس بدون استفاده از VPN استفاده کنید! اون هم به صورت رایگان! (سود این سایت از طریق کمیسیونی هست که از بایننس دریافت میکنه، یعنی از ۰٫۱ درصد کمیسیونی که بایننس برای هر خرید و فروش برمیداره، مقداریش به این سایت میرسه)

   اگر سوالی داشتید در خدمتم

   آشنا پاسخ داده شده در فروردین ۹, ۱۳۹۹.

   من قبل از اینکه شما این پست رو پاسخ بدین رفتم توی سایت ۳c xchanage چندین بار تلاش کردم چند روز، خیلی سعی کردم بفهمم چجوری باید باهاش کار کنم. خیلی کلنجار رفتم باهاش. حتی از حالت paper استفاده کردم ولی هرکاری میکنم نمیفهممش. نمیفهمم چجوری باید باهاش کار کنم. نمیفهمم عددهایی که میدم تهش چجوری میشه که دنبال میکنه قیمت رو و….. . اگه بتونید یه آموزش فارسی بنویسید یا فیلم بگیرید روی اون فیلم فارسی صحبت کنید که چه بهتر. یه کمک بزرگ کردین به خلق الله و ایرانیها که بدونن چجوری باید باهاش کار کنن. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید که سریعتر بتونم به نتیجه برسم. چون هیچ آموزش فارسی ازش نیست توی اینترنت

   در تیر ۱۱, ۱۳۹۹.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید