EMCD

  سلام من با دستگاه s9i 14.5 Th s در حال استخراج هستم و با برق خانگی میکنم و الان حدود ۱ هفته است خریدم البته بعضی اوقات که اوج مصرف بود خاموش میکردم و تا الان ۰٫۰۰۳ بیت کوین با استخر انت پول ماین کردم نظر تون چیه؟

  آشنا سوال شده در مهر ۳, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
  افزودن نظر

   درود…

   متاسفانه باید بگم دیگر بیت کوین برای استخراج به صرفه نیست…به سمت ارزهای دیگر بروید..

   کاردان پاسخ داده شده در مهر ۳, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    طبق محاسبات که در مورد این دستگاه ها خوندم در طی حدود یک سال بازگشت سرمایه داریم. اما یک مشکلی هست اینجا و اونم اینه که ما به شکل خطی سرعت استخراج الان را به آینده هم تعمیم می دهیم و این درست نیست. و ممکنه در ۳ سال بازگشت بخوره

    هرچه جلو رویم استخراج سخت تر خواهد شد و مثل این است که یک ماشینی را با سرعت ۱۵۰ در یک سربالایی خاموش کنیم و رفته رفته در هر ثانیه مسافت کمتری طی خواهد کرد.

    یعنی علت سود افرادی که این دستگاه ها را می فروشند فکر کنم بخاطر این هست که مردم  نمی دانند نباید خطی نگاه کنند.

    باز خوشحال میشم دوستان نظر بدهند و اینکه درجه دشواری استخراج بیت کوین در طی زمان تقریبا مشابه چه تابعی است. اینکه هر ۴ سال یکبار دشوار میشه به شکل جزصحیحی است یا نه هر روز این سختی رخ می ده؟

    مشتاق پاسخ داده شده در مهر ۴, ۱۳۹۷.

    سال ۲۰۲۱ سختی استخراج دوبرابر فعلی خواهد شد.

     

    موفق باشید.

    در مهر ۴, ۱۳۹۷.

    فورک  شه چی

    در مهر ۴, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر

     سلام حامد جان منم حدودا دوماهی هست امدم توی این کار با دو دستگاه s9 و اینکه حرف شما درسته اما یه جاش اشتباهه درسته که سختی شبکه بالا میره و هرچی که جلو تر میره میزان درامدتون به بیت کوین کم میشه اما اگر قیمت بیت کوین و دلار در ایران ثابت باشه !! مثلا شما اگ در یک هفته ایی که بیت کوین باشه ۶ هزار دلار و شما ۰.۰۰۳ بدست بیارید میشه ۹۰ هزار تومن ولی در هفته دوم که سختی شبکه بره بالا و بیت کوین شده باشه ۷ هزار دلار شما تو یک هفته ۰.۰۰۲ هم بدست بیاری میشه ۱۰۰ هزار تومن . اعدادی که گفتم کاملا مثال بودن واقعی نیستن

     آشنا پاسخ داده شده در مهر ۴, ۱۳۹۷.
     افزودن نظر

      اوکی هست حرف تان. ولی شما دارید یک رشته ی بدی در دانشگاه قبول میشی و میگی اگر دکتری بگیرم میتونم استاد دانشگاه بشم. درحالی که این قابلیت برای تمامی رشته ها هم هست و به عنوان مزیت نباید مطرح کنید.

      در مورد افزایش قیمت بیت کوین و دلار هم همینطور است. شما میتونی بیت کوین ترید کنید یا دلار بخرید و نباید این را برای فریب خود استفاده کنید.

      شما به مزیت هایی که صرفا استخراج دارد و گزینه های دیگر ندارد تمرکز کنید.

      مشتاق پاسخ داده شده در مهر ۴, ۱۳۹۷.
      افزودن نظر
      پاسخ شما
      برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید