EMCD
پاسخ داده شده

  سلام نظر شما در مورد این ارز چیست ؟امنیت آن چقدر است ؟ من و همکارانمان در این شرکت سرمایه گذاری ۱۰۰۰۰دلاری کردیم و قرار بو بعداز ۱۵ ماه پولمان به ۲۰۰۰۰ دلار برسد  که بین یکم تا پنجم سپتامبر سایت بسته شد و اعلام کردند که قرار بود بعداز ۱۵ ماه پول شما تبدیل به ۲۰۰۰۰دلار شود و ما همین الان پولتان را به صورت ارز دیجیتال فوین به شما داده ایم یعنی حدود ۱۰۰فوین به ارزش هر فوینی ۲۰۰دلار ودیگر خبری از سود ماهیانه نیست بجز اینکه دوباره با سرمایه گذاری مجدد ۱۰هزار دلاری حساب خود رافعال کنید وبعد هم از طریق رسانه ای خبری اعلام کردند که این شرکت کلاهبردار است که این خبر باعث شد که ما امیدمان را ازدست بدهیم وبسیار نگرانیم در حالیکه خود شرکت اعلام میکند که اگر شما فوین هایی که دارید نگه داری کنید پیش بینی میشود که در جولای ۲۰۱۹قیمت هر فوین حتی به ۲۰۰۰دلار هم برسد لطفا مرا راهنمایی کنید

  تازه وارد سوال شده در مهر ۳, ۱۳۹۷ در امنیت.
  افزودن نظر
   بهترین پاسخ

   درود

    

    

   قبلا هم درباره این ارز کلاه بردار صحبت کرده ام و برای این اتفاق و دام اینگونه افراد که شما را هم گرفتار کرده ابراز همدردی و تاسفم رو پذیرا باشید.

    

   من دوباره این نظر رو که قبلا دوستان یکبار پرسیده بودن ، خیلی کوتاه و مختصر جواب داده ام رو برای شما پست میکنم!

    

    

   *********************************************************************

   یک کلام: خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر!

    

   Foin چیزی که ارزش یک دقیقه بحث ، درباره خود را ندارد و مطمعن باشید هزار تومان هم برای شما سود نخواهد داشت.

    

   این به اصطلاح ارز ، یک اسکم دیگری مانند بیت کانکت میباشد.

    

   شما میتوانید در منابع انگلیسی زبان سرچ و بررسی های خود را انجام دهید.

    

    

   اخطار: از اینگونه شرایط بشدت دوری کنید. بسیاری از ارزهای دیجیتال کلاه برداری یا اسکم میباشند طبق تحقیقات موسسات معتبر سرمایه گذاری که گزارش کار خود را در این چند روز آخر ارائه داده اند ۹۰ درصد ارزهای دیجیتال مشابه آن درصد باقی مانده ، هیچ کابردی ندارند و یا اسکم (کلاه برداری ) میباشند. 

   *******************************************************************

    

   در ادامه برای واضح تر شدن موضوع چند سطر تحریر دیگر مینویسم.

    

   در کوین مارکت درباره قیمت فعلی Foin توجه کنید! براحتی تشخیص خواهید داد که هیچ تحرک قیمتی ندارد از آنجایی که معاملات روانه بسیار پایینی دارد و در دو اکسچنج با حجم معملاتی ضعیف وجود دارد میشود با چندین دلار براحتی پامپ و دامپش کرد و این چیزی هست که این افراد بدنبالش هستند که خیلی راحت و پامپش کنند تا به شما بگویند دیدی چه افزایش قیمتی دارد؟!!!

    

   در صورتی که اگر بخواهیم ارز بیت کوین را فقط صد دلار پامپ کنیم مثلا از قیمت ۶۵۰۰ تا ۶۶۰۰ دلار برسانیم نیاز به چندین میلیون دلار یا یک تا دو میلیارد دلار نیاز داریم!!!!

    

    

   ما از بیت کانکت هم حرف زدیم راستی از بیت کانکت چه خبر؟!!!

    

   در نمودار قیمتی بیت کانکت چه مشاهده میکنید؟ این ارز اسکم بود که وقتی تمام سرمایه گذاران به اسکم بودنش پی بردند در کسری از ساعت از ۴۳۰ دلار به ۲۹ دلار سقوط و چندی بعد به زیر یک دلار و حالا هم ۰ بلافاصله تمام صرافی ها قسمت چنچ این ارز رو بلوکه کردن و از روند صرافی ها خارج شد حالا چه کسی پاسخگو هست؟

    

   مغز متفکر بیت کانکت چند روز پیش در هند وقتی هواپیمایش فرود آمد پلیس هند او را غافل گیر و دستگیر شد.

    

   ارز بیت کانکت در  عرض ۶ ماه از صفر دلار تا قیمت ۴۵۰ دلار صعود کرد اما بخاطر وعده های پوچ دقیقا مانند گل کویست که همه بیاد دارند و این طرح دزدی نوین را پانزی یاد میکنند دچار سقوط واقعا وحشتناکی شد.

   چارلز پانزی، سال ۱۹۲۰ ترفند پانزی از نام وی گرفته شده‌ است!

    

   حتی ارزی دیگری بنام سنترال را هم بیاد دارم که بعد از بیت کانکت در ۴ ماه پیش به همین سر نوشت دچار شد دقیقا مانند بیت کانکت به یک بار سقوط عجیبی را تجربه کرد و دولت آمریکا سریعا عواملش دستگیر کرد جالب است بدانید معرف این ارز برای عموم مردم آدم های معروفی مثل بازیگران و ورزشکاران بنام بودند!

    

   دنبال دلیل توجیه دیگران نباشید که کدام ارز خوب است فقط علمش را بدست بیاورید و به قدرت خود ایمان داشته باشید.

    

   بیت کوین تقریبا ۷ سال تمام طول کشید تا به بالای ۴۵۰ دلار برای همیشه ثابت بماند یعنی از ۲۰۰۹ تا سال ۲۰۱۶ و بعد آرام آرام به سمت ۲۰۰۰۰ هزار دلاری شدن حرکت کرد.

    

   آیا Foin به ۲۰۰۰ دلارخواهد رسید؟ جواب روشن است خیر! چون اگر بخواهد این اتفاق رخ دهد حجم قیمت آن نسبت به تعداد سکه اش میشود جایگاه اتریوم یعنی جایگاه دوم و بعد از بیت کوین در صورتی که این ارز جایگاه ۱۶۶۶ فعلی را دارا میباشد! اگر دقت در همه جای اطلاعات فوین علامت سوال گذاشتن یعنی اینکه هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست و این قیمت واقعا فضایی هست!

    

    

   نکته: همه ی کریپتوها یا ارزهای دیجیتال قرار نیست نقش واحد پولی را داشته باشند!

    

   برای کسانی که میخواهند پول خود را حفظ و سرمایه گذاری کنند و هیچ تخصصی در این زمینه ندارند فقط و فقط توجه کنند در بیت کوین و کف قیمت سرمایه هایشان را بگذارند باز هم توجه کنید بیت کوین و نه اتریوم یا استلار یا هر چیز دیگر و بعدها وقتی در این بازار خبره شدند میتوانند ارز مورد نظر خود را انتخاب و بیت کوین هایشان را تبدیل به آن ارز مورد نظر کنند!

    

   توجه کنید که تمام ارزهای دیجیتال قابلیت پولی و امنیتی را ندارند و برای این کار ساخته نشده اند و برای سرمایه جم کردن و داشتن یک شبکه بلاکچین اختصاصی یک استارتاپ بوجود آمده اند!

    

   ارزهای دیجیتالی که فقط کاربرد پولی و امنیتی دارند رو معرفی میکنم:

    

   بیت کوین

   ورج

   مونرو

   زی کش 

   دش

   نم

   ریپل

   استلار

   و… که در تصویر زیر تمام دسته بندی ارزهای خوب و کابرد آنها رو مشاهده میکنید.

    

    

    

   حرف آخر:

    

   بیاد داشته باشید که بیت کوین یک شبه به این قیمت رویایی نرسیده و سالها با فراز نشیب های بسیار وحشناک مواجه بوده است.

   بیت کوین خوده ساتوشی ناکاموتو است و آرمان ساتوشی را دنبال میکند ساتوشی کسی بود که حرف نزد و با خلق بیت کوین بهترین اختراع تاریخ بشریت حتی مهمتر از انرژی هسته ای ، نانو و هر چیز دیگری هم مهمتر است را ارائه داد حال ساتوشی هوش قدرتمند انیشتین هوش قدرتمند برادران رایت ، گراهامبل ، زکریای رازی و…  با قدرت عمل خود به زیر تبر سوال برد و به تمام جهان عظمت علم ناب را چشانید!

   بیت کوین نام اولین سیستم بلاکچین جهان است که با آمدن میخواهد با بی رحمی قتل ، غارت ، دزدی ، حق کودکان مظلوم کار و جنگ دیده ، حق حیوانات ، حق طبیعت از زندگی بر روی این کره خاکی دفاع و حتی در مقابل بمبهای هسته ای که اختیار ابر قدرت هاست مقابل کند تا سیستم سراسر شفاف را ارائه دهد.

    

   همه چیز میتواند بر بستر بلاکچینی که بیت کوین معرفی کرد سوار شوند بیت کوین آمد تا رفتنی نباشد!

    

   آیا Foin این راه دنبال میکند؟ آیا او فرزند بیت کوین است؟ و و و خیلی از سوالات مبهم در قبل سرمایه گذاری…

    

   بیت کوین مهمترین اختراع بشر از آفرینش این کره خاکی تا کنون نام گرفت و نام خالق او ساتوشی هیچ ادعایی نداشت حتی نمیدانیم او کیست و کجاست و این فرو تنی او باعث شد تا حتی نام انیشتین به گورستان تاریخی بدل شود!!

    

   سالهاست که دولت ها خواستند بیت کوین را نیست و نابود کنند و سر انجام در سال ۲۰۱۸ تمام دولت های جهان یکی پس از دیگری با سبقت زیاد در حال پذیرش این ارز محبوب هستند. 

   بیت کوین نه تنها شکست نخورد بلکه قدرت عظیم خالق خود ساتوشی و خالق ساتوشی یعنی خدای یگانه را نشانه رفت!

    

   بیت تنها ارز بدون ادعا بدون هیچ پشتوانه دولتی که پشتوانه اش مردم سراسر دنیا با آغوشی از عشق و محبت است شاید درباره حباب گل لاله شنیده باشید شاید قیمت بیت کوین را حباب قلمداد کنید و منتظر ترکیدنش باشید اما این حباب همان حباب گل لاله است که هر چقدر بالا برود و حباب بزرگتری بسازد بر عکس تمام ارز های دنیا مردم دوستش دارند از آن حفاظت و هیچ وقت از آن دست نخواهند کشید.

    

   این است بیت کوین.. و دیگر هیچ

    

   من نصیحت چندین سرمایه گذار موفق بزرگ جهان رو ادغام و برای اینکه این حس قدرت را به شما منتقل کنم چند کلمه ای خود برای تکمیل اضافه میکنم: مهم نیست چقدر و چطور مهم نیست کجا و چه وقت! مهم موفقیت است مهم پشتکار و نباختن است مهم از دست ندادن و نخوابیدن است مهم بلند شدن بعد از زمین خوردن های مکرر است مهم این نیست که من ۱۰۰۰ دلار را تبدیل به یک میلیون دلار کنم مهم این است که موفق شوم آنوقت خواهید دید که بدون هیچ حساب کتابی این ۱۰۰۰ دلار بدل به چندین میلیون دلار خواهد شد و اگر از او بپرسم تو از کجا آمدی در جواب خواهد گفت من همان موفقیتی هستم که تو بهش دست یافتی و مهم موفقیت و مغرور نشدن است!!

    

   موفق باشید. 🙂

    

   ********************************************************************

   آپدیدت مجدد

    

   نتونستتم چشم پوشی کنم ۱۰٫۰۰۰ دلار پول کمی نیست بنابراین راه چاره شمارو بررسی کردم.

    

   نمیخواهم شما را نا امید کنم هنوز هم راه امید هموار است! شما میتوانید تمام این ارز را به صرافی کریپتو بریج به آدرس:

   https://wallet.crypto-bridge.org

   (نکته در این صرافی: صرافی کیپتو بریج غیر متمرکز هست و مشکلی با ایران ندارد میتونید قبلش یک فوین منتقل و صحت حسابتان چک کنید که آیا میشود فروخت و بیت کوین های بدست آورده شده را به کیف پول یا به جای دیگه ای برای سرمایه گذاری فرستاد.)

    

   منتقل کنید و با خونسردی تمام این مبلغ را بفروش برسانید جفت ارز این ارز بیت کوین میباشد و بیت کوین های خود را به کیف پول یا به صرافی بایننس منتقل کنید و کوین های آینده داری مانند استلار ، ورج ، مونرو و … را خریداری کنید و تا وقتی که بیت به بالای ۱۰۰۰۰ هزار دلار میرسد صبر کنید و بفروش برسانید و بیت کوین هایتان را تا قیمت بالای ۱۰۰٫۰۰۰ هزار دلاری نگهداری کنید!

    

   ۱۰۰ فوین * ۵۰۰ دلار اگر بتوانید بفروشید که بعید میدونم میشود ۵۰٫۰۰۰ هزار دلار به عبارتی میشود ۸ بیت کوین

   برای مثال حال بیت کوین هارو برای سرمایه گذاری به صرافی بایننس منتقلش میکنیم و به کوین ورج تبدیلش کنید! ورج و اکثر ارزهای بایننس بغیر از ریپل در کف کف کف قیمت خود میباشند و خب ما فرض را بر ورج میگیریم اگر بیت کوین به ۱۰٫۰۰۰ دلار برسد ورج طبق تحلیلات به ۱۲۰۰ ساتوشی صعود میکند برای فعلا قیمت ورج ۲۱۰ ساتوشی

    

   خب ۸ بیت کوین به عبارتی با قیمت ۲۱۰ ساتوشی میشود ۴ میلیون سکه ورج

   خب اگر شما بتوانید در صعود بازار بفروشیدش که براحتی میتوانید در کسری از ثانیه تبدیل به بیت کوینش کنید دلیلش معملات بالای این ارز است خب ۲۱۰ تقسیم بر ۱۲۰۰ میشود تقریبا ۶ برابر قیمت خرید ورج میشود خب حال ۸ بیت کوین خود را به ۶ ضرب کنید جواب میشود ۴۸ بیت کوین و اگر بیت کوین امسال به قیمت ۱۵٫۰۰۰ دلاری برسد شما ۴۸ را ضربدر ۱۵٫۰۰۰ کنید جواب میشود ۷۲۰٫۰۰۰ هزار دلار تبریک میگم اگر بتوانید این چنین استراتژی پیدا کنید موفق خواهید شد و به رویای باور نکردنی که خیلی ها رسیدند میرسید و مهم این نیست فقط ورج کنید میتوانید بر روی یک کوین دیگر مانند ترون سرمایه بگذارید و مطمعن باشید هر ارزی که در بزرگترین و اولین اکسچنج دنیا یعنی بایننس حضور دارد قطعا پامپ خوبی خواهد خورد.

    

   خوب اگر بتونید فوین رو مثلا در ۱۰ روز پشت سر هم به این قیمت بفروشید و بعدش بتونید بیت کوین هاتونو با این چنین نقشه زیرکانه ای که گفتم به یک ارز معروف که بالا روندی خوبی دارد چنچ کنید وقتی بیت کوین پامپ شود هم از اون ارزی که دارید سود میکنید هم از بیت کوین.

    

   انگیزشی: قانون ۱ , ۹ , ۹۰

   ۱ درصد همان هایی هستند که ریسک پذیری بالایی دارند و سود های کلانی بدست می آورند.

   ۹ درصد همان هایی هستند که ادعایی زرنگی میکنند و به آن یک درصد مینگرند تا ببیند آیا شکست خواهند خورد! اینها همان هایی هستند که سود آنچنانی بدست نخواهند آورد!

   ۹۰ درصد همان هایی هستند که ن در دسته ۱ درصد جای میگیرند ن در دسته ۹ درصد و ایناها همایی اند که راه نانوایی تا خانه را همچنان با همان وضعیت دنبال میکنند!

    

    

   اووووف نوشتن این نظر ۴ ساعت تمام طول کشید! یادتون باشه وقت تنگه و از دست این ریسک بسیار بزرگ خلاص بشید من جای شما باشم الان اقدام میکنم شاید باورتون نشه ، شده من ۴۸ ساعت بدون یک دقیقه خواب در صرافی ها مشغول خرید فروش هم بودم البته نمیگم کار درستیه چون وقت خسته ای باید استراحت کنی و خسته بودن دور در جا زدن بیخودی هست!

    

   امیداوارم تونسته باشم کمکتون کنم یادتون باشه اگر تونستید بالاتر از ۳۰ بیت کوین تا سه ماه آینده که بازار صعود خواهد کرد بدست آوردید یک دونه از اون بیت کوین ها مال منه هااا خخخخخخ شوخی کردم انشالله سود خوبی میکنید و مارو هم دعا کنید. 

    

    

   موفق و بهروز باشید. 🙂

    

    

   کاردان پاسخ داده شده در مهر ۳, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    دزدی بیش نیست.

    هرجا پول مجانی دیدید شک کنید.

    آشنا پاسخ داده شده در مهر ۳, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید