حتی اگر ۱۰۰٪ گمرکی و دلار ۲۵ هزار تومان هم در نظر بگیریم می‌شود ۷۹ میلیون تومان؛ چرا ۳۹ میلیون تومان سود می‌کنند؟! راهی می‌شناسید این دستگاه رو به قیمت کمتر نقداً بخرم؟

مشتاق سوال شده در شهریور ۳, ۱۳۹۹ در ماینینگ.

دادش شما برق شو داری

در شهریور ۴, ۱۳۹۹.

الان گرون شده

در شهریور ۴, ۱۳۹۹.
افزودن نظر

  دقیقا فروشنده ی ماینر هیچ وقت کاری نمیکنه که ضرر داشته باشه بوده ماینر ۶ تومنی که طرف خودش ۲٫۵ ار دوبی میخریده و به اون قیمت فروش داشته.

  نبود صاحب بر روی این عرصه باز جفتک پراکنی بعضی خرده فروشان در این زمینه شد.

  شما هم نخر چون هالوینگش نزدیکه

  کاردان پاسخ داده شده در شهریور ۳, ۱۳۹۹.
  افزودن نظر

   سلام. متاسفانه به عنوان مثلا حالا یک هفته قیمت زد کش رفته بالا فروشنده ها در ایران به این استناد قیمت ماینر رو تا جایی بشه میبرن بالا اما وقتی قیمت ارز مورد نظر افت میکنه دیگه قیمت رو پایین نمیارن. هاوینگ زد کش هم نزدیکه و درآمد نصف می شه. از این فروشنده ها نخرید و ۳ ماهی صبر کنید ارزون تر بخرید.

   کریپتومستر پاسخ داده شده در شهریور ۳, ۱۳۹۹.
   افزودن نظر

    سلام
    بنظر من اگه سرمایشو داری خودت برو بیار
    شاید یکم سخت به نظر بیاد ولی غیر ممکن نیست

    کارشناس پاسخ داده شده در شهریور ۴, ۱۳۹۹.
    افزودن نظر

     درود

     کار به این آسونیا هم که نوشتید و دوستان اشاره کردن نیست ؛ مورد اول اینکه این ماینری که نوشتید از طرف خود کمپانی بیت مین خیلی وقته Sold out شده و مجموعه های مختلف پیش خرید کردن ( البته همه ی ماینر های بیت مین خیلی وقته Sold out شده ) ؛ بنده با خود مدیر فروش بیت مین هم صحبتی داشتیم گفتن تعداد تولید این ماینر با تیم Zcash هماهنگ میشه و طبیعتا خود کمپانی وقتی Sold out کنه تعیین قیمت میوفته دست مجموعه هایی که پیش خرید انجام دادن . در حال حاضر این ماینر کمیاب هم هست و خود بیت مین ظاهرا بخاطر دعوایی که مدیرهاش با هم دارن بچ اگست و سپتامبرش با تاخیر مواجهه .

     مشتاق پاسخ داده شده در شهریور ۴, ۱۳۹۹.
     افزودن نظر
     پاسخ شما
     برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید