atlasarzdigital

  دوستان سلام

  با توجه به اینکه:

  ۱- نقدینگیِ Dash حدود نزدیک به ۹ میلیون سکه است

  ۲- ماکسیمم تا ۱۸ میلیون سکه، موجود خواهد شد

  ۳- استخراجِِ ۱۰ میلیون باقی مانده تا سال ۲۳۰۰ به طول می‌انجامد

  ۴- هر چه تعداد سکه‌ها کمتر باشد، ارزش آن بیشتر می‌شود

  ۵- برنامه Dash این است که به مانند دلار و یورو و… در مبادلات قرار گیرد

  شما آینده Dash و رشد قیمتش رو تا پایان ۲۰۱۸ و پس از اون، چه پیش‌بینی می‌کنید؟

  تازه وارد سوال شده در مرداد ۲۴, ۱۳۹۷ در سرمایه گذاری.
  افزودن نظر

   درود

    

   از نظر دوستان حرفه ای بنده دش دیگه رشدش رو کرده و به سقف خودش رسیده شاید یک کم دیگه رشد کنه اما به مانند بقیه ارزهای خوب دیگه کشش رشد نداره! بعید میدونیم که زیاد طرح جالبی برای سرمایه گذاری و خیلی چیزای دیگه باشه ، شما جای دش بفکر ارزهای دیگه باش این همه ارز خوب ریخته که من تایید نمیکنم همش خوبه از ۱۷۰۰ ارز فعلی موجود فقط ۵۰ تا ۱۰۰ ارز هست که امکان این رو داره تا ۱۰ یا ۲۰ سال دیگه رو ببینن و الباقی همه از دور خارج میشن.

    

   این مقاله دست نویس بنده درباره بحث کلی سرمایه گذاری و بررسی ارزهای آینده دار میباشد که بشما درباره تحقیقات تکمیلی کمک شایانی خواهد کرد.

    

    

   یادتون باشه تعداد بالا یا پایین سکه دلیل بر خوب یا بد بودن آن ارز برای رشد و آینده دار بودنش نیست و من همیشه این مسئله رو به دوستانم متذکر میشم.

    

   برای اینکه مثال تحقیق رو دستتون بدم: میتونید سکه ورج با ۱۵ میلیارد مکث رو با سکه دش مقایسه کنید که چند هزار برابر دش تو این دو سال رشد کرده و دش بیشترین رشدش از ۱۰ دلار به ۱۰۰۰ دلار بوده فرض کنید اگر شما در دش ۱۰ دلار سرمایه گذاری میکردید نهایت ۱۰۰۰ دلار و اگر در ورج سرمایه گذاری میکردید یچیزی تقریبا در حد ۱۵ هزار دلار سود میکردید. میتونید نمودارها و طرح های این دو سکه رو مقایسه کنید که چه چیزای باعث این پیشرفت ها شده

    

   مراقب باشید. 🙂

   کاردان پاسخ داده شده در مرداد ۲۵, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید