سلام آینده ورج و nem هر دو رو چگونه پیش بینی میکنید چه پیش بینی هایی در مورد این دو وجود دارند به نظرتون هر دو یک دلار رو رد خواهند کرد در صورتی که به خوبی صعود کنند بهتر است الان چه مقدار از هردو داشته باشیم ؟

  مشتاق سوال شده در مرداد ۲۶, ۱۳۹۷ در سرمایه گذاری.
  افزودن نظر

   درود

    

   طبق تحقیقات گسترده من از سال ۲۰۱۵ تا سال ۲۰۱۸ ورج واقعا رشد عالی رو داشته که ب جرات میشه گفت در میان تمامی ارزها بینظیر و حتی رشدش چندین هزار برابر بیت کوین بوده  اما درباره نم نمیتونم بصورت دقیق توضیحی رو متذکر بشم.

   آینده ورج بعنوان مشتق بیت و در دسته پلتفرم های بلاکچینی مستقل و کاملا منحصر بفرد نسبت به تمام ارزهای دیگه که میشه روی بلاکچینش توکن یا کوین خودتون رو با امنیت بالا تعریف کنید و هر لحاظ عالی میباشد ، اگر بیت خوب همراهی کنه خواهید دید که ورج قطعا مرزهای یک یا دو دلار رو هم به راحتی شخم خواهد زد.

    

   به پروفایل بنده در قسمت پاسخ به سولات مراجعه کنید تا درباره توصیف ورج بیشتر آشنا بشید.

    

   اینم لینک مقاله من درباره سرمایه گذاری در ارزهای آینده دار و چرا نباید در اتریم و توکن های زیر مجموعه آن سرمایه گذاری کرد!

   مدیر عامل اکسچنج بیت مکس هم بعد از دو هفته که من این مقاله رو نوشتم ، امروز با نظر من همراه بودن و مهر تایید محکمی بر این مقاله بود که اتریوم بی ارزش و توکن های آن بدرد هیچ چیز نخواهند خورد.

   بنظرم مگر اینکه این توکن ها از اتریوم به پلتفرم کوین EOS یا پلتفرم های مثل کوین XVG مهاجرت کنن!!

    

    

   این چند سطر فقط گزیده ی نظرات شخصی بنده میباشد و توصیه ای برای سرمایه گذاری بشما نشده است. (رفع مسئولیت)

    

   موفق باشید. 🙂

   کاردان پاسخ داده شده در مرداد ۲۶, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید