atlasarzdigital
آزمایشگاه‌های بلاکچین ایران ، یک کانون تحقیق ، مشاوره و نوآوری با تمرکز بر فناوری بلاکچین است. این آزمایشگاه توسط دانشگاه صنعتی شریف در همکاری با بانک مرکزی ایران تأسیس شده است. مأموریت آزمایشگاه بلاکچین ایران، تعریف نقشه‌ی راه به کار گیری فناوری بلاکچین در کشور است. تمرکز اصلی آزمایشگاه بر پژوهش‌های مبتنی بر بلاکچین، آموزش، مشاوره و برگزاری سمینارها و رویدادهای مرتبط به منظور شکل‌دهی به جامعه‌ای با آگاهی بیش‌تر در مورد بلاکچین است. آزمایشگاه بلاکچین ایران براساس این فعالیت‌ها و همکاری با بازیگران کلیدی ملی و بین‌المللی این حوزه، خدمات و محصولات نوین مبتنی بر بلاکچین را ارائه می‌نماید. روی تصویر زیر کلیک کنید با بزرگ شود.

آیا میدونستید در ایران آزمایشگاه های بلاک چین وجود دارد؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارزشمند به سایت آزمایشگاه های بلاک چین ایران مراجعه فرمایید. در ابتدای ورود به سایت ، زبان انگلیسی است و با تغییر زبان سایت به فارسی به راحتی از مطالب مفید این سایت ازجمله مطالب آموزشی ، رویداد ها ، بلاگ آزمایشگاه و… بهره مند شوید.
مشتاق سوال شده در مهر ۱۸, ۱۳۹۷ در بلاک چین.
افزودن نظر

  بله میدونستیم

  معمولا خیلی کسل کننده هست برنامه هاتون

  آشنا پاسخ داده شده در مهر ۱۹, ۱۳۹۷.

  ممنون از نظر شما. سعی میکنم اطلاعاتی که مربوط به بلاک چین و ازر رمزها است را به اشتراک بزارم تا علاقه مندان به این حوزه استفاده کنند.

  در مهر ۲۱, ۱۳۹۷.
  افزودن نظر

   سلام

   آقا شایان میتونید درباره سکه هایی که اثبات سهام هستند راهنمایی کنید ؟ من میخوام سکه کاردانو بدست بیارم که براساس تاییدیه اثبات سهام هستش

   تازه وارد پاسخ داده شده در مهر ۲۵, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    دولت حمایت نمیکنه ازش … قوی نیست

    مشتاق پاسخ داده شده در دی ۲۱, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر

     مطمعنید درسته ؟

     متخصص پاسخ داده شده در خرداد ۲۵, ۱۳۹۸.
     افزودن نظر
     پاسخ شما
     برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید