RE: 160دلار باید تبدیل کرد به بیت کوین

سلام دوستان لطفا یکی راهنمایی کنه من 160دلار تو سایتی دارم برای گرفتنش باید تبدیل کنم به بیت کوین تمام مشخصات سایت داده برای تبدیل کردن 160دلار به بیت کوین ولی من اشنایی با بیت کوین ندارم هرکی راهنمایم کردم نصفشو به خودش میدم

mehdi jaferi تازه وارد سوال شده در آگوست 24, 2018 در بیت کوین.
افزودن نظر

سلام. بسیار مراقب اسکم نبودن و کلاهبردار نبودن باشید در وهله اول.

اینکه قراره 160 دلار رو در قالب بیتکوین به شما بده، شما صرفا باید یک کیف پول بیت کوین داشته باشید و بعدش آدرس کیف پولتون رو بدین بهش و اون بیت کوین رو براتون واریز کنه. ینی لازم نیست که شما کاری واسه تبدیل کردن اون 160 دلار به بیت کوین انجام بدین و این اون سایت هست که باید بیت کوین رو مهیا کنه و بفرسته به آدرس کیف پولتون.

در مورد کیف پول هم، از این قسمت میتونید یکی از کیف پول هارو بر اساس سیستم عاملتون انتخاب کنید، و یک کیف پول ایجاد کنید و Public Address رو بدید به اون سایت تا براتون واریز کنه.

بعد از اینکه واریز شد میتونید اون رو به صرافی های داخل ایران به صورت آنلاین بفروشید و معادل ریالی دریافت کنید. که باز اون بحثش جداست و شما فعلا اول بیت کوین رو دریافت کنید از سایت مدنظرتون بعدش باز در مورد نحوه نقد کردن از طریق صرافی سوال کنین.

بهتر هم هست اون سایتی که میگین رو آدرسش رو بفرستین تا بررسی بشه ببینیم اصلا اسکم نیست، ساز و کارش چیه تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم

آشنا پاسخ داده شده در آگوست 24, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید