atlasarzdigital

RE: 160دلار باید تبدیل کرد به بیت کوین

   سلام دوستان لطفا یکی راهنمایی کنه من ۱۶۰دلار تو سایتی دارم برای گرفتنش باید تبدیل کنم به بیت کوین تمام مشخصات سایت داده برای تبدیل کردن ۱۶۰دلار به بیت کوین ولی من اشنایی با بیت کوین ندارم هرکی راهنمایم کردم نصفشو به خودش میدم

   mehdi jaferi تازه وارد سوال شده در شهریور ۲, ۱۳۹۷ در بیت کوین.
   افزودن نظر

    سلام. بسیار مراقب اسکم نبودن و کلاهبردار نبودن باشید در وهله اول.

    اینکه قراره ۱۶۰ دلار رو در قالب بیتکوین به شما بده، شما صرفا باید یک کیف پول بیت کوین داشته باشید و بعدش آدرس کیف پولتون رو بدین بهش و اون بیت کوین رو براتون واریز کنه. ینی لازم نیست که شما کاری واسه تبدیل کردن اون ۱۶۰ دلار به بیت کوین انجام بدین و این اون سایت هست که باید بیت کوین رو مهیا کنه و بفرسته به آدرس کیف پولتون.

    در مورد کیف پول هم، از این قسمت میتونید یکی از کیف پول هارو بر اساس سیستم عاملتون انتخاب کنید، و یک کیف پول ایجاد کنید و Public Address رو بدید به اون سایت تا براتون واریز کنه.

    بعد از اینکه واریز شد میتونید اون رو به صرافی های داخل ایران به صورت آنلاین بفروشید و معادل ریالی دریافت کنید. که باز اون بحثش جداست و شما فعلا اول بیت کوین رو دریافت کنید از سایت مدنظرتون بعدش باز در مورد نحوه نقد کردن از طریق صرافی سوال کنین.

    بهتر هم هست اون سایتی که میگین رو آدرسش رو بفرستین تا بررسی بشه ببینیم اصلا اسکم نیست، ساز و کارش چیه تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم

    آشنا پاسخ داده شده در شهریور ۲, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید