RE: یه راه جالب برای استخراج بیت کوین !!!

  سلام به همگی، خسته نباشید . . .

  من یه راه جالب برای استخراج بیت کوین ( ینی در واقع میلی بیت کوین ) پیدا کردم و گفتم شاید برای شما هم جالب باشه. ( توجه داشته باشین که این روش نیازی به سخت افزار قوی نداره )

  اول از همه به لینک زیر برید و در سایت ثبت نام کنید

  https://computta.com/?ref=192806

  بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربریتون از قیمت DOWNLOAD SMART MINER نرم افزار مربوطه رو دانلود و نصب کنید. بعد از نصب نرم افزار با مشخصاتی که توی سایت ثبت نام کردین وارد نرم افزار بشین و ماین کردن رو شروع کنید ( به همین راحتی )

  برای مشاهدا قیمت هر واحد mBTC به سایت www.preev.com مراجعه کنید ( در حال حاظر هر واحد میلی بیت کوین معادل ۸٫۶ دلار هست )

  اینم یه عکس از محیط نرم افزار

  RE: یه راه جالب برای استخراج بیت کوین !!!

  سوالی باشه در خدمتم، موفق باشید . . .

  Ehsan Rahimiyan آشنا سوال شده در اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
  افزودن نظر

   بعله من خودم میدونم ماین چی هست و چه ساختاری داره و خودم یه زمانی ماینر بودم پس بهتره مثل من که به این نتیجه رسیدم تجارت واقعا یچیز دیگس دست بکار بشید و انشالله باهاش ۱۰ تا دستگاه ۴۰ میلیونی بیت ماین بخرید ولی با این وضعیت وقتتو تلف نکن ، چون حیف هست وقتت رو که میتونی برای تجارت بزاری رو با این تئوری از ماین هدر بدی حتی اگرم ریگ ماین ۲۰ میلیونی داشته باشی نمی ارزه چه برسه با کامپیوتر ساده!!!! وارد تجارت بشی ممکنه تا سال آینده میلیونر دلاری بشی!! گر چه خودم این ادعا رو نمیکنم که به اینجا رسیدم ولی آرزو بر جوانان عیب نیست. زمانی که وضعیتت خوب شد برای مصرف برق دستگاه های ماینینگ هم یک راه رایگان وجود داره با ژنراتور فرری میتونی رایگان برقشونو تامین کنی! خوب به راهکارم فکر کن و از فردا دنبال سیگنال تجارت باش و انشالله بهترین چارتیست بشی و دست مارو هم بگیری ، قدرت کامپیوترت رو هم برای تجارت بزار چون باید ۲۴ ساعته ۷ روز هفته روشن بمونه!!

   کاردان پاسخ داده شده در اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید