RE: یه راه جالب برای استخراج بیت کوین !!!

  سلام به همگی، خسته نباشید . . .

  من یه راه جالب برای استخراج بیت کوین ( ینی در واقع میلی بیت کوین ) پیدا کردم و گفتم شاید برای شما هم جالب باشه. ( توجه داشته باشین که این روش نیازی به سخت افزار قوی نداره )

  اول از همه به لینک زیر برید و در سایت ثبت نام کنید

  https://computta.com/?ref=192806

  بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربریتون از قیمت DOWNLOAD SMART MINER نرم افزار مربوطه رو دانلود و نصب کنید. بعد از نصب نرم افزار با مشخصاتی که توی سایت ثبت نام کردین وارد نرم افزار بشین و ماین کردن رو شروع کنید ( به همین راحتی )

  برای مشاهدا قیمت هر واحد mBTC به سایت www.preev.com مراجعه کنید ( در حال حاظر هر واحد میلی بیت کوین معادل ۸٫۶ دلار هست )

  اینم یه عکس از محیط نرم افزار

  RE: یه راه جالب برای استخراج بیت کوین !!!

  سوالی باشه در خدمتم، موفق باشید . . .

  Ehsan Rahimiyan آشنا سوال شده در اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
  افزودن نظر

   داداش مارو گرفتی با لینک زیر مجموعه خودت دوستان رو به سایت وصل میکنی بعد پورسانت میگیری؟؟؟ دمت گرم ماین بیت کوین با کامپیوتر محاله مگر اینکه زیر مجوعه بگیری خودت بگیری بخوابی و پول در بیاری! مثل یکی از دوستان تقلب کار تو این آدرس این کارو کرده www.computta.ir  و نوشته از این لینک وارد سایت بشید و فقط آدرس خالی سایت هست!!! ولی متاسفانه وقتی موس کامپیوتر رو روش میبری پایین مرورگر کروم محتویات لینک رو نشون میده آدرس سایت بعلاوه دنباله ی آدرس که آی دی  یوزری هست که میخواد تو با لینک دعوتش تو سایت ثبت نام کنی و براش پورسانت بیاری ، رفیق ما خیلی وقته داریم خاک میخوریم!!! برو از خدا بترس و یه دستگاه بیت ماین ۴۰ میلیونی بخر برای ماین کردن بیت کوین! با این چیزا نمیشه پول در اورد و یا از ماینش خیر ببینی فقط وقت تلف کنی هست.

   کاردان پاسخ داده شده در اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۷.

   سلام دوست عزیز . . .

   این که فرمودین لینک زیر مجموعه گیری گذاشتم فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه ( اصلا از خود لینک مشخصه ) بقیه هم میتونن به دوستانشون معرفی کنن و زیرمجموعه بگیرن، اینجا کسی به فکر خودش نیست و همه دوست دارن با هم به نتیجه برسن. ( اجباری برای شما وجود نداره )

   بهتره یکم توجه کنید که گفتم ماین میلی بیت کوین، نه بیت کوین.

   شما بهتره برین ۴۰ میلیون پول بدین و دستگاه ماین بگیرید، اما همه که مثل شما پولدار نیستن.

   من که شخصا به نتیجه رسیدم و وقتم هم تلف نشده.

   موفق باشید . . .

   در اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید