atlasarzdigital

RE: کیف پول بلاکچین از فیلترینگ در آمد!!؟؟ فیلترینگ رو دور زد!!؟؟

   درود بچه ها تبریک کیف پول بلاکچین رو که دولت فیلتر کرده بود آزاد شد!

   یک هفته ای میشه چون من خودم یه هفته پیش اشتباهی زدم blockchain.com در صورتی که که blockchain.info هست و بصورت شگفت بدون فیلتر باز شد!

   شک کرده بودم که یعنی چی! مگه فیلتر نبود و چطور رو این آدرس باز شده و جالب این بود اون علامت آدرس سکرت هم در اول آدرسش ، سبز بود!!!

   تحقیق کردم و فهمیدم شرکت بلاکچین از امروز راسما تمام سیستم خودشو رو از دامین info به دامین com انتقال داده و یا بصورتی مهاجرت کرده و همین باعث شده فیلترینگ رو دور بزنه و اینم بگم هنوز شماره های تلفن ایران بلاک یا فیلتر هستن و به قوت خودشون پا فشاری میکنن. لذت ببرید اما یخورده مشکلاتی هم داره برای ورود (سایت از فیلتر در اومده و خطا آی پی ایران رو هم نمیده) که انتظار رفعش رو داریم البته فقط رو کشور و آی پی ایران!!

   یک مثال بزنیم که از نگرانی در بیاید بایننس که فیلتر شد و آدرسش رو برای ایرانی ها از bainanc.com  به bainanc.top تغییر داد و همه میگن برای شناسایی ما ایرانی ها هست و غیره…

   اما این کاری که کیف پول بلاکچین کرده برای کشور خاصتی نیست و برای شناسایی ایرانی ها نیست چون این کار رو برای همه کشورها انجام داده ، اگر از هر جای دنیا امروز ۸ تیر بخواید به آدرس قبلی وارد بشی خودکار منتقل میشی به آدرس جدید در صورتی که یک هفته پیش میشد همزمان تو دوتا آدرس info و com باشی!

    

   یا علی

   Ar .B کاردان سوال شده در تیر ۸, ۱۳۹۷ در کیف پول.
   افزودن نظر

    امروز ۰۳/۰۸/۹۷ حتی امکان ساخت کیف پول در سایت بلاک چین برای ایرانی ها مسدود شده!!!

    تازه وارد پاسخ داده شده در آبان ۳, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید