EMCD

RE: کسی با کارگذاری unique finance اشنایی داره ؟

  پاسخ داده شده

   این کارگذاری سویئسی ادعا داره که با رباتی که طراحی کردن میتونه تو بازار بورس نزدک خرید و فروش کنه و سودی نزدیک به ۷۲ درصد سالیانه به شما بده

   ترید ها به صورت روزانه هست و حتی ساعتش و مبلغ ها هم مشخصه

   روزی تقریبا ۲/۵ تا ۳ دلار این سیستم برای شما کار میکنه

   میخواستم بدونم کسی آشنا به بازار نزدک هست که بدونه ربات ها چگونه تو ای بازار کار میکنند و ایا واقعا میتونند چنین سود رو ایجاد کنند ؟

   Hadi Atabakhshian تازه وارد سوال شده در مهر ۵, ۱۳۹۷ در سرمایه گذاری.
   افزودن نظر

    درود

     

    سیستم های مثل کارگذاری ها که واسط بورس ها هستن و کلا هر بازار بورسی همه از ارز فیات و از بسترهای اولیه سنتی استفاده میکنند!

     

    مبحث این چنین بازارها از بحث بازار نوین ارزهای دیجیتال جدا هستن مگر در مبحث تکنیکال و فاندامنتال که با یکدیگر کاملا مشابه است.

     

    سیستم ارزهای دیجیتالی بر پایه بلاکچین که خود تمام شبکه را بدون دخالت انسان و دولت ها مدیریت و بازار های بورس آن ، مانند بایننس بصورت ۷/۲۴ باز هستند و بدون واسطه کارگذار و رهگیری دارایی که بنام چه کسی می باشد و شناسایی مقدار سرمایه آن شخص توسط دولت بدور است.

     

    ما از دارایی واقعی حرف میزنیم ن ارز های فیاتی که تورم را ایجاد میکنند این دنیای بلاکچین است ن سیستم متمرکز ناکارامد سنتی.

     

    موفق باشید. 🙂

    کاردان پاسخ داده شده در مهر ۵, ۱۳۹۷.

    درود بر شما

    شمااز سیستم بلاک چین و ارزهای دیجیتال کسب درآمد میکنید ؟ بجز ماینینگ و ترید کردن ارز دیجیتال راه دیگه ای هم هست برای کسب درامد از این سیستم ؟

    و شما چه  راهی رو پیشنهاد میکنید

    در مهر ۱۱, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید