RE: کسی با کارگذاری unique finance اشنایی داره ؟

پاسخ داده شده

این کارگذاری سویئسی ادعا داره که با رباتی که طراحی کردن میتونه تو بازار بورس نزدک خرید و فروش کنه و سودی نزدیک به 72 درصد سالیانه به شما بده

ترید ها به صورت روزانه هست و حتی ساعتش و مبلغ ها هم مشخصه

روزی تقریبا 2/5 تا 3 دلار این سیستم برای شما کار میکنه

میخواستم بدونم کسی آشنا به بازار نزدک هست که بدونه ربات ها چگونه تو ای بازار کار میکنند و ایا واقعا میتونند چنین سود رو ایجاد کنند ؟

Hadi Atabakhshian تازه وارد سوال شده در سپتامبر 27, 2018 در سرمایه گذاری.
افزودن نظر

درود

 

سیستم های مثل کارگذاری ها که واسط بورس ها هستن و کلا هر بازار بورسی همه از ارز فیات و از بسترهای اولیه سنتی استفاده میکنند!

 

مبحث این چنین بازارها از بحث بازار نوین ارزهای دیجیتال جدا هستن مگر در مبحث تکنیکال و فاندامنتال که با یکدیگر کاملا مشابه است.

 

سیستم ارزهای دیجیتالی بر پایه بلاکچین که خود تمام شبکه را بدون دخالت انسان و دولت ها مدیریت و بازار های بورس آن ، مانند بایننس بصورت ۷/۲۴ باز هستند و بدون واسطه کارگذار و رهگیری دارایی که بنام چه کسی می باشد و شناسایی مقدار سرمایه آن شخص توسط دولت بدور است.

 

ما از دارایی واقعی حرف میزنیم ن ارز های فیاتی که تورم را ایجاد میکنند این دنیای بلاکچین است ن سیستم متمرکز ناکارامد سنتی.

 

موفق باشید. 🙂

کاردان پاسخ داده شده در سپتامبر 27, 2018.

درود بر شما

شمااز سیستم بلاک چین و ارزهای دیجیتال کسب درآمد میکنید ؟ بجز ماینینگ و ترید کردن ارز دیجیتال راه دیگه ای هم هست برای کسب درامد از این سیستم ؟

و شما چه  راهی رو پیشنهاد میکنید

در اکتبر 3, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید