RE: کریپتوتب (Cryptotab) چیست؟ افزونه کروم، استخراج بیت کوین! واقعیت یا هدر رفتن وقت!

آیا تا به حال در مورد کریپتوتب (CryptoTab)، افزونه استخراج بیت کوین چیزی شنیده اید؟ اگر شما نیز اخبار مربوط به دنیای کریپتو و همچنین کانال ها و گروه های مربوط به ارزهای دیجیتال را دنبال می‌کنید قطعا به تازگی به مطالبی در رابطه با درآمدهای بسیار زیاد، بدون زحمت و تنها با جمع کردن زیر مجموعه از طریق یک لینک بر خورده اید و شاید حتی برخی از دوستانتان لینک هایی در اینستاگرام یا تلگرام مبنی بر همین موضوع برایتان فرستاده اند، در این مقاله قصد داریم به صورت جامع موضوعی که اصطلاحا بحث داغ این روزها شده است بپردازیم و پرده از حقایق مرتبط با کریپتوتب برداریم.

کریپتوتب چیست؟

هدف کریپتوتب به دست آوردن بیت کوین هنگام استفاده از مرورگر گوگل کروم می‌باشد. این همان برگ برنده ای است که کریپتوتب از آن بهره می‌برد و شما را مجاب به استفاده از آن می‌کند. مفهوم جالبی می‌باشد، اینطور نیست؟

ایده آنها این است که شما این افزونه را برای مرورگر گوگل کروم خود دانلود کنید و در این صورت شما می‌توانید به هنگام استفاده از مرورگر و جست و جو در اینترنت، بیت کوین استخراج کنید. در واقع اگر با این اپلیکیشن فعالیت کنید، شما بیت کوین بدست خواهید آورد. شما می‌توانید دوستانتان را به این برنامه دعوت کنید و بیت کوین بیشتری بدست آورید. این شرکت بیان کرد که شما در عرض یک ماه با این برنامه می‌توانید ۱ بیت کوین (BTC) بدست آورید (البته باور این امر دشوار است)، با این حال آنها بیان نکردند که چند نفر را باید دعوت کنید تا بتوانید بیت کوین استخراج کنید. تا زمانی که مرورگر کروم باز است و شما این افزونه را دارید، قادر خواهید بود درآمد خود را داشته باشید.

دانلود و نصب این افزونه رایگان می‌باشد و بدون اینکه کار خاصی کنید، بیت کوین به دست خواهید آورد. ممکن است که شعار تبلیغاتی این افزونه، خیالی و دور از ذهن باشد. اما در واقع یک مفهوم ساده و منطقی برای راه اندازی و استفاده می‌باشد که از مرورگر و رایانه شما برای استخراج ارز دیجیتال بهره می‌برد. در این روش، سود حاصل از ماینینگ بین تمام افراد استفاده کننده از این افزونه پخش می‌شود.

در اینجا مشکلی نمود می‌یابد؛ این شرکت بیان کرد که وقتی موجودی شما حداقل به میزان ۰٫۰۰۰۴ بیت کوین (BTC) شد، باید پول خود را برداشت کنید که البته همین میزان چندین ماه طول می‌کشد تا به دست آید. در حال حاضر قیمت بیت کوین حدود ۶۵۰۰ دلار است، پس میزان ۰٫۰۰۰۴ بیت کوین BTC حدود ۲٫۵ دلار می شود. این شرکت قول داده است که شما می‌توانید ۱ بیت کوین به دست آورید، اما تنها راهی که می توانید این کار را انجام دهید دعوت هر چه بیشتر افرادی است که از این اپلیکیشن استفاده کنند.

آیا تا به حال در مورد طرح پونزی چیزی شنیده اید؟ کریپتوتب دقیقا همانند طرح پونزی است. شما با دعوت مردم پول بدست می آورید اما شما باید مردم زیادی را دعوت کنید تا پول بیشتری به دست آورید و آنها نیز مجبورند همین کار را بکنند. این روش مناسبی برای کسب و کار نیست و بدین معناست این شرکت با شکست روبرو می‌شود. شما تنها در صورتی می توانید پول به دست آورید که سر دیگران کلاه بگذارید و دیگران سر سایرین.

 

چگونه در کریپتوتب سرمایه گذاری کنید؟

استفاده از کریپتوتب بسیار آسان است. فقط کافیست آن را دانلود کنید و سپس آن را بر روی گوگل کروم نصب کنید. توجه داشته باشید، این برنامه رسمی نیست که توسط گوگل تضمین شده باشد. در واقع یک سرمایه گذاری با ریسک بالا است، پس هوشیار باشید که ممکن است استفاده از کریپتوتب به هیچ وجه مفید نباشد.

هم چنین می‌توانید با استفاده از تنظیمات موجود در افزونه کریپتوتب، سرعت استخراج را افزایش دهید. اما این امر باعث خواهد شد که نسبت به تنظیمات نرمال، توان پردازشی رایانه را بیشتر مصرف کند، بنابراین اگر کامپیوتر شما یک پردازشگر با سرعت بالا ندارد، این کار ایده خوبی نیست و فشار سنگینی به سیستم وارد می شود که به زیان شما می شود!

پس نتیجه میگیرم:

با توجه به پونزی بودن این طرح و همانطور که در متن به آن اشاره شد، فرجام این اقدمات از ابتدا مشخص است و در نهایت با شکست مواجه می‌شوند، حال در نظر داشته باشید که در این میان شما توان سخت افزاری(CPU) و باتری خود را به کار می‌گیرید و همچنین تلاش می‌کنید تا اعضای زیرمجموعه برای حود جمع کنید و در ازای آن مبلغی ناچیز دریافت کنید! آیا واقعا به صرفه است؟ ممکن است با خود بگویید حتی اگر کلاهبرداری هم باشد شما چیزی از دست نمی‌دهید و نهایتا به عنوان مثال ۱۰ دلاری که با زحمت و طی مدت زمان زیادی که جمع آوری کرده اید را از دست می‌دهید، اما آیا تنها هزینه ای که از دست داده اید همین است؟ پاسخ منفی است! شما علاوه بر آن ۱۰ دلار، زمان، توان پردازشی دستگاه خود، عمر و باتری دستگاه خود، اعتبار خود نزد اعضایتان و بسیاری موارد دیگر را از دست می‌دهید که در قبال ۱۰ دلار واقعا نمی‌ارزد، در هر صورت اگر به دنبال کسب درآمد و استخراج بیت کوین از این راه هستید تمامی جوانب را بسنجید و حساب شده عمل کنید و به فرجام این نوع طرح ها که همانند آن در دنیای ارزهای دیجیتال کم نبوده است(همانند پروژه بیت کانکت) دقت نظر داشته باشید.

موفق باشید

Constantine آشنا سوال شده در سپتامبر 24, 2018 در سرمایه گذاری.
افزودن نظر

سلام دوست عزیز

 

فکر میکنم مقاله ی شما مغرضانه نوشته شده …

بنده اعداد و ارقام ماینینگ کریپتو تب رو بسیار ریز بررسی کردم . اون چیزیک ه شما مگین توی 2 ماه به زور میشه 2 و نیم دلار درآورد ناشی از لب تاب زغالی بوده که احتمالا هش کمتر از 100 داشته .

بنده با یه سی پی یو 4770 که واسه 6 سال پیش هست هش 280 دارم و ماهی 6 دلار فقط سیستم خودم ماین میکنه .

شما بسیاری از پارامترهای دیگه رو نایده گرفتین ! مثلا با همین سی پی یو 4770 من چه قدر میشه توی برنامه های دیگه ماین کرد؟! تقریبا ماهی به زور 0.4 دلار ! من guiminer و minergate رو تست کردم و با اینکه با 100 درصد سی پی یو من کار میکردن به زور ماهی 0.4 دلارمیدادن !  در حالی که کریپتو تب با استفاده از 50 درصد سی پی یو به من داره بیش از 12 برابر میده !

بسیاری از دوستان مثل ما صرفا با توهم توطئه هایی که دارن نسبت به هر چیز جدیدی گارد میگیرن و منبر میرن ! کاش فقط یک بار مقایسه کرده بودین و کاش توی ماینینگ با سخت افزارهای ضعیف تجربه داشتین !

من 1 ما هپیش با یک گرافیک 1080 ماینرگیت رو تست کردم . در بهترین شرایط ماهی 8 دلار میداد ! اون هم 24 ساعت روشن و کولینگ و فلان و فلین !

کریپتو تب خیلی سبک و راحت بدون هیچ حاشیه ای داره به من 6 دلار میده و هیچ تغییرو تاثیری هم توی روند کاری من نداشته ؛ سیستم من همیشه روشن وبده و سی پی یو بیکار و الان داره ماین میکنه لذت ش رو میبرم . زیر مجموعه سازی خاصی هم ندارم که سنگ ش رو به سینه بزنم ؛ ولی از اینکه یه عده بی دلیل میکوبنش لجم میگیره !
دلیل راندمان بالا کریپتو تب هم اینه که کریپتو پرسود ترین ارز دیجیتال رو ماین میکنه و بعد به بیت کوین تبدیل میکنه و به کاربر میده .

هر موقع که فکر کردین جوابی برای مطرح کردن دارین به ایمیل بنده پیام بدین :   nabi.sarvi@gmail.com

تازه وارد پاسخ داده شده در سپتامبر 24, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید