RE: چند سایت معتبر استخراج ابری ارز دیجیتال معرفی می‌کنید لطفا؟

   استخراج ابری

   محمد مشتاق سوال شده در شهریور ۲۶, ۱۳۹۷ در سرمایه گذاری.
   افزودن نظر

    سلام

    شخصا به هیچ وجه فعالیت در این سایت ها را توصیه نمیکنم ( نظر شخصی )

     

     

    *سایت جنسیس ماینینگ : حداقل سرمایه برای شروع ۳۰ دلار برای پلن بیت کوین. درحال حاضر پلن مربوط به استخراج بیتکوین ناموجود می باشد ولی شما میتونید اقدام به خرید پلن های اتریوم، مونرو و زی کش نمایید.
    * سایت هشینگ۲۴ : این سایت تنها به استخراج بیتکوین می پردازد، و دارای دو پلن خرید قدرت هش برای شروع استخراج می باشد. هر دو پلن از قرداد ۳۶ ماهه استخراج برخوردار هستند
    * سایت ماینرگیت : در این سایت شما به دو روش میتوانید اقدام به استخراج کنید. روش اول که تنها مختص استخراج ابری و برای بیتکوین می باشد و حداقل قدرت هش برای شروع استخراج در این روش ۲۰GH/s می باشد. و روش دوم استفاده از نرم افزار مجزای این سایت برای استخراج سایر دیجی ارزها از طریق سخت افزار کامپیوتر خودتان هست. پلن استخراج ابری این سایت به صورت مادام العمر می باشد و حداکثر قدرت قابل خریداری برای استخراج هم ۱۰۰۰۰۰۰GH/s میباشد.
    * سایت پول بیتکوین : این سایت که زیرمجموعه سایت اصلی bitcoin.com می باشد نزدیک به یکسال است که شروع به فعالیت در زمینه استخراج بیتکوین و بیتکوین کش کرده است. این سایت قبل هم به صورت مادام العمر اقدام به پذیرش سرمایه میکند و هم به صورت یکساله. و درحال حاضر تنها پلن ۱ ساله قابل سفارش است.
    * سایت کریپتوماینینگ فارم : در ازای عضویت به شما ۵۰GH/s قدرت هش رایگان بدون تاریخ انقضاء هدیه میده و این سایت دارای پلن های استخراج زمانی متنوعی هست که از سه ماهه شروع میشه و تا ۱۵ ساله و همینطور مادام العمر ادامه پیدا میکنه.
    *سایت CCG Mining :

    https://www.ccgmining.com

    *سایت IQMining :
    https://client.iqmining.com/register

    *سایت NuvooMining :
    https://panel.nuvoo.io/register

     

     

     

    آشنا پاسخ داده شده در شهریور ۲۶, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید