RE: چرا بازار در مقابل خبرهای رد ETF و هک صرافی ها در این چند روز آخر بسیار مقاوم و نسبت به تمام خبر های بد بی تفاوت است؟؟!! آیا صعود در راه است!

   درود دوستان

    

   یه اتفاق جالب که چند وقت هست ذهن منو مشغول کرده، مقاومت مارکت هست!

   قبلا مارکت به اخبار مبنی بر ETF واکنش های شدیدی می داد ولی بعد از ۲۳ آگوست دیدیم که مارکت دیگر مثل قبل نه واکنش شدید ، بلکه هیچ واکنشی از خودش نشان نداد.

   قبلا هر وقت خبر درستکاری مارکت توسط صرافی ها و نهنگ ها پخش می شد و یا صرافی هک می شد، مارکت شدیدا به این اخبار واکنش منفی می داد و ریزش های شدیدی صورت میگرفت ولی اکنون مارکت واکنش چندانی نمیدهد…

    

   امیدوارم همه ی این ها مقدمه ای برای صعود بیشتر باشد.

   همه دیگر از این ریزش ها خسته شده ایم…

    

   نظر شما چیست؟

    

   موفق باشید. 🙂

   Ar .B کاردان سوال شده در شهریور ۳۰, ۱۳۹۷ در گوناگون.
   افزودن نظر

    سلام. به نظر من هم روند نزولی تمومه، و در بدترین حالت روند ساید رو حدود همین ۶۰۰۰-۷۰۰۰ خواهیم داشت. گرچه خودم بسیار خوشبینم که با یه بسته شدن قیمت بالای ۷۵۰۰، یک higher high بزنه بیت کوین و رسما تاییدی باشه بر تمومی روند نزولی.

    اینکه بسیار خوشبینم به چند علته، یکی اینکه رشد هایی که در آلت کوین ها میبینیم، به طور مثال رشد شدیدا شارپ الان ریپل، رشد شارپ دش چند یکی دو هفته پیش، رشد دوج کوین و… که این رشد ها کاملا میتونه یه علامت مثبت بزرگ باشه.

    دوم مقاوم شدن بازار به لحاظ روانی در مقابل اخبار بد. در واقع انقدر خبر بد، ریزش زیاد قیمت و … زیاد بود که یه جورایی دیگه دقیقا به همون نقطه رسیدیم که میگیم بازار زمانی رشدش شروع میشه که دیگه حتی کورسوی امید هم درش نباشه و اخبار بد از در و دیوار بریزه، اینجاس که پول هوشمند وارد میشه.

    در نهایت شاید الان افتی داشته باشیم مجددا بعد از این موج صعودی، اما من شدیدا به افزایش قیمت ها تا پایان ۲۰۱۸ امیدوارم.

    آشنا پاسخ داده شده در شهریور ۳۰, ۱۳۹۷.

    انشالله همینطور پیش خواهد آمد.

    از نظر گرانبهاتون متشکر

     

    موفق باشید. 🙂

    در شهریور ۳۰, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید