RE: پیشنهاد ایران برای استفاده از ارز دیجتال در تجارت با روسیه

  پاسخ داده شده

   محمدرضا پورابراهیمی، رییس کمیسیون امور اقتصادی مجلس ایران گفت: ایران استفاده از پول دیجیتال را به عنوان راهی برای خارج شدن از نفوذ دلار می داند.

   به گزارش اسپوتنیک، محمدرضا پورابراهیمی، رییس کمیسیون امور اقتصادی مجلس ایران گفت: ایران استفاده از پول دیجیتال را به عنوان راهی برای خارج شدن از نفوذ دلار می داند.

   او در دیدار با رییس کمیته شورای فدراسیون در زمینه سیاست اقتصادی گفت: در دو سال گذشته سوال مهمی در مورد استفاده از ارزهای دیجیتال مطرح شد، این یکی از روشهای است که می توانیم استفاده از دلار را دور بزنیم و همچنین به عنوان جایگزینی برای سیستم سویفت از آن استفاده کنیم. ما به بانک مرکزی ایران اعلام کردیم که لازم است تا آنها کار بر روی ارزهای دیجیتال را شروع و نرم افزارهای مورد نیاز آن را تهیه کنند. اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم اولین کشوری خواهیم بود که برای مبادله کالا از ارز دیجیتال استفاده خواهد کرد.

   لینک : https://sptnkne.ws/h6j6

   Raymond کاردان سوال شده در اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷ در بیت کوین.
   افزودن نظر

    خداوکیلی کیف کردم اگه بتونن عین ادمیزاد و بقول دوستان با  عقل برن جلو خیلی تاثیر خوب و مثبت میزاره تو اقتصاد و میتونن از دلار کناره گیری کنن….فقط کاش مخصوص اقازاده ها نباشه و بتونن ارز های مجازی رو واس همه ازاد نگه دارن

    آشنا پاسخ داده شده در اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید