EMCD

RE: پایین آمدن سوددهی دستگاه ماینر

   سلام دوستان.

   دلیل پایین آمدن سوددهی دستگاههای ماینر طبق بخش ماینرهای همین سایت چی هست ؟ چرا میزان سوددهی پایین می آید ؟ آیا کاهش قیمت بیت کوینها تاثیر گذار است . ممنون میشم جواب بدین .

   مجید تازه وارد سوال شده در مرداد ۱۶, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
   افزودن نظر

    دوست عزیز پایین اومدن سود دهی چند علت داره.
    ASIC ها ، که باهاشون کوین های زیادی رو میشه ماین کرد هر روز مدل های بیشتر و بیشتری ازشون به بازار میاد و هر بار که یه مدل قوی تری به بازار عرضه میشه difficulty ِ ماین کردن یک کوین بالاتر میره و باعث میشه شما با همون دستگاه های قبلیتون نتونید به سوددهی قبلی برسید. به همین دلیل ماین کردن با ASIC کار ریسکی ایه. ممکنه شما الان یک ASIC پیش خرید کنید و حتی قبل از این که به دستتون برسه به زیان دهی رسیده باشه.
    یکی دیگه از علت ها میتونه پایین اومدن قیمت اون کوین باشه . برای مثال چند ماه پیش قیمت اتریوم دو برابر الان بود و به طبع ماین کردن اتریوم دو برابرِ الان سوددهی داشت.
    به طور کلی اگه میخواید روی ماینینگ سرمایه گذاری کنید من ماینینگ به وسیلۀ GPU رو بهتون توصیه می کنم. روی کوین های مقاوم به ASIC . برای مثال، monero یا ravencoin . حتی اتریوم هم فعلا مقاوم به ASIC بوده و سود دهی خوبی داره الان. خوبیِِ ماینینگ با کارت گرافیک هم اینه که در نهایت شما یک کارت گرافیک خواهید داشت که میتونید بفروشیدش اما اگر یک ASIC بخرید و بعد از مدتی کاربردش از دست بره اون قطعه با یه پاره آجر فرقی نداره.

    تازه وارد پاسخ داده شده در مرداد ۱۶, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید