atlasarzdigital

RE: نطرتون رو در مورد دیدگاه من بگید لطفا

   اگه قانون گذاری بخواد صورت بگیره با قیمت معقول و مشخص انجام میشه و نوسانات معقول با این نوسانات نه جایگاهی پیدا نمیکنه نه خود etf پذیرش میکنه.. باید مثل دلار یورو یا طلا استیبل بشه تا سرمایه گذاران بیشتری بیان سمتش.. شما فکر میکنید الان تریدرای وال استریت اندازه شما از بیت کوین و الت کوینا خبر ندارن،؟ خیلی بیشتر از منو شما میشناسنش.. ولی سرمایه گذاری های تریلیاردی نیومده سمت بازار ارزهای دیجیتال چون فعلا منطقی نمیبیننش. زمانی که بیت کوین بین مثلا!!!! ۳ تا ۳۲۰۰ دلار در نوسان بشه و قیمتش در این محدوده تایین بشه موج سرمایه گذاری میاد سمتش.. بعد از اون رشدش دیگه بستگی به بازار جهانی و اقتصاد جهانی داره و دست نهنگها کوتاه تر میشه تو نوسانات این بازار.. البته یکی از بدیهایی که اون موقع داره اینه که از حالت غیر متمرکز کامل خارج میشن و تا حدودی زیاد دولت در اون دست داره..

   خیلی هیجان انگیزه این بازار برای امثال منو شماها و اینکه خیلی از حرفامون از روی هیجانزدگیمونه..سعی کنید اصولی وارد بازار باشید..اون اوج بیست هزار دلاری فقط یک اگهی تبلیغاتی بیت کوین بود که هیجان زده کنه همه زو که اثارش هنوزم هست.. اگه بیت کوین به عنوان پول بخواد شناخته بشه باید تسلیم دولت های ابر قدرت بشه وگرنه جلوش گرفته میشه و سلطه دلار ادامه خواهد داشت برای کشوری مثل امریکا از بین بردن بیت کوین براش یکماه بیشتر زمان بر نیست و خاصیت غیرمتمرکزی هیچ معنی نداره در اون زمان.. این نظر شخصی منه در کل و ممکنه غیر از بشه. کاملا برعکس!! موفق باشید دوستان

   mrbenleader آشنا سوال شده در مرداد ۱۴, ۱۳۹۷ در بیت کوین.
   افزودن نظر

    درود نیکو جان عزیز و  benjamin pishinian  عزیز

     

    پیشاپیش بابت این دیدگاه تند خودم عذر خواهی میکنم.

     

    فکر نمیکنم دلال بازی باشه دلال های اصلی بانک ها هستن ، افرادی که تونستن در ۲۰۰ سال پیش این مراکز رو تصاحب و خانواده خود را به تمام جهان پخش و صادر کنن!!

    چرا از واقعیت دنیا غافل و به بیت کوین که بارها خود را ثابت کرده است حمله ور میشویم؟

    بیت کوین سیستمی (بلاکچین) را برای حل رانت این گونه آدم های ترویست که از ۲۰۰ سال قبل بوجود آمدن و اولین بانک مرکزی رو در دست گرفتن خون ما مردم عادی رو میمکن حمله نمیکنیم؟ واقعا چرا؟ من از این همه نا عدالتی ما آدم ها از بهترین سیستم جهان به درد میام ، اگر بیت کوین بد هست و دلال بازی هست چرا بعد از ۲۰۰ سال نتوانستیم راهی برای رانت بازی بانک مرکزی جهان پیدا کنیم؟ و هنوز دست و اثر فساد دلالان بانک مرکزی جهان در بشقاب برنج تک تک شهروندان عادی سراسر جهان هست!

     

    اگر در تمام سیمنارها و همایش های معرفی بلاکچین در سراسر جهان نگاه بیندازیم همه بر این باورند که بانک مرکزی جهانی یک تروریست ب تمام معناست!! و با جدیت بانک ها رو با کلمه کوبنده تروریست و دلالان مفسد ، خطاب میکنن.

     

    چرا حتی اگر بانک ها تمام زندگی مارو نابود کنن بازم میگم خوب و اگر بیت به ۲۰۰ هزار دلار هم برسد باز هم همه به بیت کوین حمله ور میشویم؟؟ واقعا برای من سوال هست. 

     

    بانک ها بخاطر اینکه بیت ، سیستم سراسر نقص بانکداری سنتی رو زیر سوال برده است همچنان میخواهند افکار شیطانی خود را ، که بیت خطرناک است و فلان و فلان… این تنها ما هستیم که قانون شفاف را اجرا میکنم اینطور به بیت حمله میکنند و ما هم که هیچ تخصصی در این رابطه نداریم رو نا امید و بر علیه بیت میشورانند تا افکار پولشویی و مفسدانه خود را گسترش دهند.

     

    تا به حال بدلیل صادق بودن بیت کوین هیچ کس نتوانسته جواب قانع کننده ای بدهد. (که چرا بیت کوین نا کار آمد است) چرا که اولین سیستم شفاف بشر ، از آفریده شدن انسان تا کنون بشمار میاد.

     

    واقعا بانک های مرکزی که بهشون اعتماد داریم دارن چه بلایی سرمون میارن بجای حمله به آنها چرا به کسی که طرف ما هست حمله ور میشویم این بازی رو فقط بانک مرکزی جهانی راه انداخته تا ۲۰۰ سال گند کاری خودشو بپوشونه و تا قبل از آمدن بیت کوین هم همینطور بود و چرا ما آدم های عادی نتوانستیم نظر و اعتراضی بکنیم چون صدای ما در نطفه خفه شده است! چون بر خلاف بیت کوین اجازه مشارکت مستقیم نداشته ایم! (بانکداری جهانی در سال ۲۰۰۸ ورشکسته اعلام شد! سال ظهور بیت کوین)

     

    من جواب اینکه چرا ما هر روز با اینکه بیت کوین کاملا منصفانه هست به آن حمله ور میشویم را خواهم داد! چرا؟

    بدلیل اینکه بیت کوین آنقدر دوست دار بشریت ، طبیعت ، حیوانات و شفاف هست که فقط آمده تا مستقیم به دست افراد نا متخصصی مثل ما بیافتت و آنقدر صبور هست تا ما آنرا نا عادلانه نقد کنیم و او با تمام این حرف ها با مردانگی تمام قد علم میکند تا از ما در برابر این سیستم نا کار آمد دفاع کند. واقعا بیت شجاعانه میجنگد. من بعد از اعتقاداتم بهش ایمان دارم و خواهم داشت.

     

    بیت کوین بارها و بارها تست شده توسط تمامی دولت ها در تمامی بانک های مرکزی جهان و همیشه خواستند بیت کوین رو منفجر کنند و مطمعن باشید این روند ادامه خواهد داشت و باز هم بارها و بارها شکست خواهند خورد چرا که دورغگو و دزد مال همدیگر خوده ما هستیم ، حتی هنوز در کمال ناباوری نتونستن بهش خط بندازن  شاید کمرش کمی خمیده شده باشه اما اگر قرار بود نابود بشه تا حالا هزار بار در این تست های نا عادلانه که از بدترین شکنجه ها تاریخ هم فجیح تر بود مطمعنا نابود و حتی در تاریخ هم نوشته نمیشد! چرا که سیستمی کاملا شفاف و انسانی محور است ، آمده تا به انسانیت واقعی معنا و جامعه بشریت رو از اعمال دزد گونه شیطانی دور یا حتی نجات بدهد چون اگر ما تا حالا میخواستیم قوانینی برای اینگونه دزدی ها وضع کنیم هزار سال پیش کرده بودیم.

     

    به این فکر کنید اگر نابود شدنی بود در همان نوازدی بیت کوین که قیمتش ۰٫۰۶ سنت بود نابودش میکردن و ببیند چطور در برابر ظلم از ۰٫۰۶ سنت به ۲۰ هزار دلار برای جنگ در مقابل این نا عدالتی قد علم کرد و پا بر زمین کوبید ، این باور ناکردنی است پس حامی دوستان خودمان باشیم چرا حامی دشمن خود شده ایم دلالان واقعی را بشناسیم.

    و کسایی که میگن بیت رو اگر بخوان میتونن در عرض یک ساعت نابود کنن بهم جواب بدید اگر چنین قدرتی هست یعنی نمیتوانست این آینده و قیمت رو سال ها در قبل در نطفه بیت کوین پیش بینی کنند؟ نه حالا که اینقدر قدرت پیدا کرده! مردم دوستش دارن نمیگذارن هرگز این اتفاق بیوفتت دلیل این حمایت این هست که بیت همه ما را از این خواب غفت بیدار کرد ، گرچه اعتقاد دارم بیت به پشتیبانی هیچ کدام از ما نیاز ندارد! بیت کارش را در ابتدا از یک نفر شروع کرد! این ما هستیم که به شفافیت بیت نیاز داریم ن بیت به نا شفافی ما!! 

     

    پس بیت کوین نام بلاکچین این سیستم هست که اولین سیستم بلاکچینی جهان محسوب میشه معایبی داشت که بدلیل اوپن سورس بودن دائما درحال بروزرسانی توسط همه افراد جامعه هست و کارایی فوق العاده ای دارد ، یکی از ظلم های بانکداری کپی کاری ها میباشد یعنی چی مثلا شما میخواید یک دلار رو برای من انتقال بدید در واقعه بانک آن یک دلار رو به من نمیدهد کپی آن را برایم میفرستد و این پروسه پولشویی نام دارد و با آن یک دلاری که به بانک سپردید تا بمن بدهد کارهای عجیبی میکنند تا به ۳ تا ۱۰ دلار افزایش یابد این یعنی تورم و نامحدود بودن!! مثلا های دیگر هم در سیستم وجود دارد مانند: املاک ، پزشکی ، کشاورزی ، تجارت و و و… تا جهانی آری از بانک و فساد داشته باشیم! مثلا دیگر کسی نمیتواند با سند جعلی ملک شما را تصاحب کند و این ملک واقعا و واقعا متعلق بشما خواهد بود حتی اگر تمام سیستم ها دولتی جهان بخوان با قدرتشون این سیستم رو هک و این ملک رو از چنگ شما در بیارن نمیتونن چون اون وقت باید تمام سیستم ملک داری بلاکچین جهان و تاریخچه اولین بلاک تا آخرین و تمامی کامپیوترها رو هک کنن تا بتوانند در سند شما دست ببرند و این غیر ممکن است.

    در مثالی: در سیستم املاک بلاکچین کاغذ بازی حذف شده و بلاکچین اینگونه میتواند به درختان که سرمایه های زمین هست کمک کند و در سیستم املاک بلاکچین شما میتونید ورثه مورد نظر را تعریف کنید تا وقتی که از این دنیا رفتید و سیستم شما را فوت شده قلمداد کرد بصورت خودکار املاک شما رو به ورثه ی تعیین شده بدون دادگاه و بدون حکم قضایی و صرف زمان بیهوده انتقال خواهد داد.

    این یک نمونه از کارایی های بلاکچین در صنعت املاک هست که ایده بنده میباشد.

     

    این است قدرت نا متمرکز بودن بلاکچین که بدون اینکه خودمان بدانیم و بخواهیم حتی کامپیوترهای مارو از دسترس ویروس ها ، هکرها در امان نگه میدارد جهانی بدون آنتی ویروس های مضخرف!

     

    در سیستم بلاکچین جهانی آری از کشتار و ظلم خواهیم داشت! چطور؟ برای حتی یک تیر و یا یک موشک معمولی این سیستم اجازه صادر نخواهد کرد مگر تمام دنیا رضایت دهد و حتی بعد رضایت تمام کشورها سیستم بلاکچین تصمیم نهایی رو میگیرد که این سلاح حتی یک گلوله کوچک انسان ها و حیوانات رو بخطر خواهد انداخت یا خیر؟! جهانی آری از تروریست و آری از کسانی که میخواهند این گروه های ظالم رو تامین مالی بکنن.

     

    بیت کوین محدود است به ۲۱ میلیون عدد نه یک عدد کم نه یک عدد زیاد و این نا تورم بودن آن جهان آری از فساد را رقم خواهد زد و دیگر برای پول فرستادن به تمام جهان محکوم به کارمزد بالا ، تاخیر خیلی طولانی چند هفته نیستیم و بانک خودمان در نقل انتقالات فقط چند ثانیه ای تا چند دقیقه ای بدون دخالت دلالان هستیم و مطمعن هستیم که کپی پولمان انتقال نخواهد یافت و اصل آن را منتقل میکنیم و این پروسه برای همه انتقالات ادامه خواهد یافت.

     

    در آخر: این مهم نیست که بیت به ۴۰۰۰ یا ۳۰۰۰ یا ۲۰۰۰ دلار میرسه چقد میخواهد در این قیمت ها بایستد یک ماه یکسال یا اصلا دو سال! این ها مهم نیست ، مهم این هست که بیت منتظر آدم های نا عادل نخواهد بود و کسانی که عادلانه وار باهاش برخورد کردن رو به پاداش خواهد رساند.

     

    انیشتین: چیزهایی که آدم های صبور بدست میارن همون چیزهایی هستن که آدم های عجول رها کردن!

     

    همیشه واقعیت هارو ببینیم و قبل از هر گونه قضاوت عجولانه و از روی احساسات کمی تامل بخاطر آوریم. حتما مطالعات بیشتری داشته باشیم.

     

    با تشکر از دوستان خوبم 🙂

    کاردان پاسخ داده شده در مرداد ۱۴, ۱۳۹۷.

    دمت گرم که آنقدر کُلی تجزیه تحلیل میکنی
    من کامنتتو تا ته خوندم ?
    جونه ما یکم خلاصه تر جواب بده ??

    در مرداد ۱۴, ۱۳۹۷.

    بازم سلام

     

    خخخخ واقعا شما رفقارو خیلی دوست دارم که اینطور مو شکافانه توضیح میدم تا اگر در جمع علمی ای قرار گرفتید چیزی برای گفتن داشته باشید تا دیگران هم از شما بهره کامل رو ببرن 😉

     

    ممنونم که نظر یا بهتر بگم مقاله من رو تا پایان مطالعه کردی.

     

    موفق باشید دوست عزیز 🙂

    در مرداد ۱۴, ۱۳۹۷.

    بازم سلام

     

    مقاله کامل و بی نقص شد لطفا دوباره بخونید من چندتا چیز و ایده هایی که ب ذهنم میرسید رو گنجاندم و مقاله رو دوباره بروز رسانی کردم امیدوارم بدردت بخوره  

     

    حتما نظر خودتو در مورد این ایده من (املاک در بلاکچین) بگو  

     

    ممنونم 🙂

    در مرداد ۱۴, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید