EMCD

RE: مقدار بیت کوین؟

   جایی خونده بودم که ۲۱ میلیون بیت کوین وجود داره که تا الان حدود ۱۸ میلیون استخراج شده.

   دلیل اینکه ۲۱ میلیون بیت کوین وجود داره چیه؟چرا مقدارشو بیشتر نذاشتن ؟ مثلا ۴۰ میلیون بیت کوین؟ مطمئنا مقداری از بیت کوینی که وجود داره طی زمان از بین میره.

   اگر کل این ۲۱ میلیون استخراج بشه و کسی دیگه بین کوینشو نفروشه  چه اتفاقی میافته؟ دیگه نمیشه از بیت کوین استفاده کرد و باید ارز دیگه ای جایگزین بشه؟

   Nader Khosravi تازه وارد سوال شده در آذر ۱۲, ۱۳۹۷ در بیت کوین.
   افزودن نظر

    اینکه هر ارگانی از ارز مختص به خودش استفاده کنه خیلی دردسر ساز نیست؟  هرجا سازمان یا شرکتی برید باید از ارز مختص به خودش استفاده کنید، هرکس برای خودش یه نوع ارز بسازه بعد اینکه اعتبار داشته یا نه خودش یه جور معضل هست، اینکه ارز هر سازمانی چقدر ارزش داره خودش یه جور مشکلات داره.

     

    تازه وارد پاسخ داده شده در آذر ۱۲, ۱۳۹۷.

    خیر دوست عزیز منظ.ر من از ارزهای ساخته شده و شناخته شده هست و اینکه راه کارهایی برای این موضوع درست میشه الان ارزهایی هست که در چند صرافی فقط خرید و فروش میشن ولی به راحتی از طریق نرم افزارهای خودشون به بیت کوین تبدیل میشن در آینده هم به همین صورت خواهد بود و تمامی ارزها قابل تبدیل به یکدیگر خواهند بود وی ما یک سری ارز صدر نشین داریم که در آینده اونها مورد استفاده تمام دنیا میشه البته این یک مثال هست و امکان داره در آینده نزدیک ارزی معرفی بشه و جهانی بشه و همه اون رو بپذیرا و همه اینها با زمان مشخص میشه باید صبر کرد و دید

    در آذر ۱۲, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید