RE: صرافی زرین ارز

  پاسخ داده شده

   با سلام. دوستان لطفا تجربه کاری اگر با این صرافی داشتین اینجا قید کنید.

   چون این صرافی ادعا می کنه که ارز شما رو ۵ درصد بالاتر از قیمت فعلیش خرید می کنه، این یک مقدار مشکوک هست و غیر منطقی. می خوام بدونم چند نفر تجربه فروش به این صرافی رو داشتن.

    

   نکته:

   (در هنگام کار با صرافی ها فقط از صرافی های معتبر، صرافی هایی که آدرس و شماره تماس تلفن ثابت و پاسخو داشته باشند استفاده کنید. به هیچ وجه با خریداران ارز دیجیتال که بدون احراز هویت کار می کنند همکاری نکنید.)

   آقای کریپتو استاد سوال شده در بهمن ۱۷, ۱۳۹۷ در صرافی ها.
   افزودن نظر

    ادامه ی جریانم اینجوری شد،که پلیس فتا گفت دیگه باهاش معامله نکن و اگه هم باهات تماس داشت بهش بگو که پلیس فتا تهران دنبالته و خودت زنگ بزن بهشون و شماره منو بده بهش،بعدش تماس و قطع کردم، یه ۲۰دیقه بعدش پشتیبانی زرین ارز پیامم داد که اگه ارز دیجیتال داری و میخوای بفروشی ما می‌خریم، منم جوابشو ندادم، بعد یادم آمد که من وقتی میخواستم ارز به حساب این زرین ارز بزنم حساب کارمزدی که بی تی سی ازم کم میکنه رو نکرده بودم و از اون مبلغی که توافق کرده بودیم ارز کمتر تونستم بزنم به حسابشون،و خوده پشتیبانیشونم گفت اشکالی نداره منم گفتم که دفعه بعد برات انتقال میدم اونم گفت اشکالی نداره،و این جریان ۲بار اتفاق افتاد که من کمتر به حسابش زدم و بعد از آخرین باری که ارز زدم براش و نوشت که ارز به حسابش رفته و تایید کرد که رسیده به دستش من گفتم که تو سایت تایید کن که من برات ارز زدم تا من دوباره بتونم درخواست فروش دوباره بزنم و چون من درخواست میزدم خیلی طولش میداد تا پول به تومن بزنه برامن من یکم شک کردم ولی همون شب من نزدیک ۰٫۰۹بیت کوین بهش دادم و اونم پول به تومن به حساب من زد و فردا صبحش این طرف زنگ زد که تو دیشب حساب منو هک کردیو منم دیگه به زرین ارزه نه پیام دادم نه گفتم این اتفاق افتاده و پلیس فتا دنبالته، حالا هم نمیدونم چیکار کنم؟کسی میتونه راهنمایی که الان من چیکار کنم این طرف هی زنگ میزنه و رو مخ منه و میگه پولا منو بریز به حسابم! منم موندم چیکار کنم، کسی اگه کمکم کنه که خیلی ممنون دآرش میشم!

    مشتاق پاسخ داده شده در اردیبهشت ۵, ۱۳۹۸.

    شکایت کن ازشون … حجم شکایت بالا بره جدی تر فتا پیگری می کنه و پیداشون میکنه… تو اینستا هشتگ زرین ارز کلاهبردار هم بزارید ملت اطلاع پیدا کنن لااقل

    در مرداد ۱۳, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر

    پاسخ شما

    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید