RE: صدای متفاوت دو ماینر s9j از دو شرکت متفاوت

  پاسخ داده شده

   سلام. من تجربه استفاده از یه ماینر s9j رو واسه ۴ ماه داشتم و از صداش خیلی راضی بودم اما بعد کمی تست و بررسی تصمیم گرفتم ماینر دیگه ای رو از یه شرکت دیگه سفارش بدم. متاسفانه ماینر دومی به شدت پر سر و صداست. اولی فن خروجی ش برچسبش با دو نیم کره سفید و قرمزه و ساخت SUNON چینه و دومی برچسب فن خروجی ش زرد رنگه و مال  شرکت Yate Loon Electrocnics تایوانه.

    

   من اولش فکر می کردم که ممکنه یه فن بی کیفیت روش نصب کردiه باشن اما وقتی باهاشون تماس گرفتم اولش در مورد انواع فن گفتن و بعدش گفتن که خودشون عمدا دور فن رو زیاد کردن که با نهایت سرعت کار کنه و قراره که نرم افزاری رو بهم بدن تا دور فن رو بیاره پایین. کسی تا حالا با همچین موردی مواجه شده ؟ آخه این نوع فن ها سنسوری دارن که بسته به میزان هش و گرمای ایجاد شده دورشون کم و زیاد میشه و غیر منطقیه که آدم بخواد سرعتش رو تا آخرین حد ممکن ارتقاء بده چرا که تو این حالت فن سریع خراب میشه.

    

   ممنون میشم اگه کسی تجربه ای تو این زمینه داره شر کنه.

   سامان مشتاق سوال شده در اسفند ۵, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
   افزودن نظر
    بهترین پاسخ

    دقیقا مال فن هست ربطی به دور فن نداره  چون با هر دوری میچرخه صداش بیشتره  مال پره های جلوی فن هست که تعدادشون کمتره من خودم ۳ تا از این مدل (برچسب زرد رنگ )  دارم  ولی بقیه که ۷ هستن صداشون به نسبت کمتره

    آشنا پاسخ داده شده در اسفند ۶, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید