atlasarzdigital

RE: شرکت یونیک فاینانس

   در مورد این شرکت طبق گفته خودشون کارگزار بورس هستن و توسط ربات خرید و فروش میکنند و سهام شرکت‌هایی مثل اپل و بی ام و و …… رو خرید وفروش می‌کنند . کسی رو عضو کنی یه درصدی بهت سود میده .ولی اگه عضو نکنی هم سود روزانه حدود سه دلار بهت پرداخت میکنه که درصدیش رو شرکت برمیداره . برای شروع شما ۱۰۰۰ دلار خرید می‌کنی. ماهیانه مبلغی به عنوان سود بهت میده و تا دو سال هم نمیتونی به اصل پولت دست بزنی.

   یونیک فاینانس در سایت finma هم در قسمت warnings قرار داره.

   ممنون میشم اگه در مورد سرمایه گذاری توی unique finance بیشتر راهنماییم کنید. البته کسایی رو می‌شناسم که چند ده هزار دلار سرمایه دارن توی شرکت و ماهانه سود خوبی هم میگیرن.

   reza1981ir تازه وارد سوال شده در شهریور ۱۸, ۱۳۹۷ در سرمایه گذاری.

   واقعا اين شركت بورس هستش

   در خرداد ۲۱, ۱۳۹۸.

   شما راضی هستین ؟

   اصل پول بر میگرده؟

   در مرداد ۲۰, ۱۳۹۸.

   برخی از اعضای پروژه یونیک فاینانس که با هدف کلاهبرداری و سو‌استفاده از مردم تشکیل شده و مرکز اصلی فعالیت های خود را در ترکیه و‌‌ ایران پایه گذاری کرده است؛ به تازگی توسط پلیس ترکیه دستگیر شده است.

   این پروژه به نظر میرسد تحت عناوین دیگری مانند E2C و V2C نیز اقدام به کلاهبرداری کرده است و کاربران ایرانی را هدف اصلی خود را قرار داده است.  

   همانطور که بارها اطلاع رسانی و هشدارهای لازم را درمورد پروژه های این چنینی دادیم؛ تاکید میکنیم حتما قبل از سرمایه گذاری؛ بررسی و مطالعات لازم را انجام داده و به سادگی فریب نخورید. منبع میهن بلاکچین

   و

   در بهمن ۱۸, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر

    با سلام
    دوستان عزیز ، بحمدالله بازاریابی شبکه ای و نتوک مارکتینگ توی ایران برسمیت شناخته شده است. درخصوص یونیک فاینانس هم به عرض میرسانم که این شرکت دارای نمایندگی های متعدد در سراسر جهان بوده و کلیه اسناد و مدارک ثبتی اش معتبر میباشد اگر یه سرچ کوچیک توی نت بزنید میبینید که محل اصلی اکثر مجامع و سازمان های بین المللی در کشور سویس میباشد و این بدین معنا میباشد که این کشور از نظر اجرا قوانین و نظم پیشرو میباشد حال سوال اینجاس که اگر یونیک فاینانس کلاهبردار است چطور در زونیخ سویس بیخ گوش این همه سازمان داره کلاهبرداری میکنه و جلوگیری نمیکنند از کارش دوما اگه به سایت شرکت مستر کار مراجعه کنید همان صفحه اصلی نوشته است که شرکت مستر کارت به سایت های شرط بندی و قمار و پونزی خدمات ارایه نمی کند و با توجه به اینکه شرکت یونیک با شرکت مسترکارت قرارداد دارد پس حتما واحد حقوقی شرکتی مثل مستر کارت احراز شرایط فعالیت یونیک را محرز دانسته که خدمات به یونیک ارایه میکند و ده ها دلیل دیگر وجود دارد پس سعی شود زود قضاوت نکنیم.

    تازه وارد پاسخ داده شده در آبان ۲۷, ۱۳۹۷.

    شما سوئیس زندگی میکنی؟؟؟؟

    در آذر ۹, ۱۳۹۷.

    دقیقا هم در سایت finma که نظارت بر موسسات مالی سوئیس است در لیست warning list قرار داره هم در لیست هشدار کنسول امنیت بین الملل oicu-iosco قرار دارد.

    RE: شرکت یونیک فاینانس

    در بهمن ۲۰, ۱۳۹۷.

    خوب همین finma داره میگه همچین کمپانی وجود داره و داره فعالیت میکنه.

    در اسفند ۸, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید