EMCD

RE: شروع برای ماینینگ

   سلام خدمت دوستان عزیز

   من رشتم الکترونیک هست و از این بابت مشکلی ندارم اما تو ماینینگ تازه کار هستم و میخوام شروع به استخراج ارز کنم.. تو نت و تو سایت arzdigital.com یه مقداری خوندم درباره ارز دیجیتال و .. حدود ۳ روز هست که دارم دربارش میخونم و قصد خرید یه دستگاه ASIC رو دارم اما اسیک های قیمت پایین حدود ۱۲ میلیون سود آوری زیادی ندارن و بعضی هاشون هم ضرر دارن تا سود ..!!

   من میخوام دستگاه Z9 رو که قیمتش حدود ۴۸ میلیون هست رو بخرم ولی تو شک موندم که آیا کار درستی هست که این همه پول بدم به یه دستگاه تولید ارز دیجیتال با این که مطالب زیادی رو تو نت خوندم اما بازم زیاد مطمئن نیستم که کار درستی باشه گفتم از عزیزانی که تجربه دارن بپرسم که این کار ارزشش رو داره و اگه داره تولید کدوم ارز سود زیادی داره و به صرفه است … خیلی معذرت میخوام که مطلب زیاد شد .

    

   با تشکر فراوان

   مهدی قاسمی تازه وارد سوال شده در شهریور ۱, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
   افزودن نظر

    دوستان من میخوام خونه رو بفروشم و با مقداری از پولش این کار رو شروع کنم ولی نمی تونم ریسک کنم آیا ارزشش رو داره و میشه درآمد کرد ..؟!!

    و یه سوال دیگه که تو نت نتونستم جوابش رو پیدا کنم .. بعد از بدست آوردن مثلا مقداری Zcash با استفاده از دستگاه ASIC چطوری میتونم اون رو به پول واقعی تبدیل کنم ..؟!!

    تازه وارد پاسخ داده شده در شهریور ۲, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید