atlasarzdigital

RE: سوال در مورد صرافی hitbtc و bitfinex

  پاسخ داده شده

   سلام دوستان بنده چند سوال درمورد صرافی های   hitbtcو bitfinex داشتم

   در صرافی باینانس بدون وریفای ۲ تا بیتکوین روزانه میتونید برداشت کنید و دوستان هم در اینجا توصیه کردند برای کار کردن باهاش از آی پی ثابت استفاده بشه در صرافی های   hitbtc و bitfinex هم آیا محدودیت برداشت هست؟ و برای کار کردن با این صرافی ها نیاز به “آی پی ثابت” و “وریفای” هست؟ کلا نظرتون چیه در مورد کار کردن با مبالغ بالا در این صرافی ها ؟

    

   احمد تازه وارد سوال شده در شهریور ۱۱, ۱۳۹۷ در صرافی ها.
   افزودن نظر

    درود

     

    عاقلانه ترین کار در این زمان فقط صرافی بایننس هست! که خودتونم کاملا شرح دادنیش.

     

    صرافی بیت فیناکس جالب نیس و خیلی مراقب باشید.

     

    در رابطه با صرافی هایت بی تی سی میتونم بگم که اصالتا استرالیایی نیوزلندی هست که میشود با انتقال مقدار ناچیز بیت کوین یا هر ارز دیگری که کارمزد کمی برای انتقال دارد در ابتدا تست شود تا مشکلی در برداشت و ترید کردن نداشته باشد.

     

    همیشه قبل ورود در هر صرافی ای حتما تست مورد بحث را انجام دهید تا از سلامت آن مطلع شوید.

     

    در جواب سوال بعدی بدلیل ملیت ایران از وریفای مدارک که باید پاسپورت دیجیتال باشد خودداری کنید!! بعدها اگر با مشکل مواجه شدید فامیل یا آشنایی در خارج پیدا کنید و با ملیت و پاسپورت آنان مشکل بلوکه شدن یا هر مشکل دیگه رو حل کنید اگر با پاسپورت ایرانی وریفایی کرده اید رسما بشما و سرمایه شما تسلیت میگم چرا که اگر هر آن بلوکه شود کاری از دست شما ساخته نیست!!

     

    در جواب سوال بعدی بله حتما آی پی ثابت خارجی داشته باشید با خرید سرویس معتبر و با نرم افزار سیسکو میتونید این اتصال امن و پایدار رو برقرار کنید.

    مطمعن باشید روزهای زیادی هم اگر با خاموش ، روشن کردن کامپیوتر یا ریست کردن مودم یا هر بلای دیگر مواجه بشید به محض متصل شدن به نرم افزار سیسکو به همان آی پی همیشگی دسترسی خواهید داشت البته بشرط آنکه از اول تا آخر از یک سرور استفاده کنید! اگر سرویس دهنده شما سرورهایی در نزدیکی کشور ایران دارد مثل اورپا یا هنگ کنک و استرالیا… ،بدلیل نزدیک بودن سرور به ایران با پینگ پایینتری متصل خواهید شد! (پینگ: زمان مسافت رفت و برگشت اطلاعات شما با سرور مورد نظر)

    توجه: دقت کنید که صرافی هایت بی تی سی با آی پی ایران مشکلی نداره میتونید بصورت مستقیم کار کنید اما با صرافی بایننس این کار رو نکنید!!

    در یک مثال که میدونم در پس ذهن شما هست و میتونه این درک رو پوشش بده که چرا!! مثلا فکر این را هم نکنید که با آی پی خارجی در صرافی هایی مانند بیترکس حسابی باز کنید که لو خواهید رفت چون اگر با آی پی ایران به سایت این صرافی مراجعه کنید با یک صفحه سفید و با چند خط هشدار که این صرافی ایران رو منطقه ممنوعه اعلام کرده مواجه خواهید شد اما اگر با آی پی ایران به سایت صرافی بایننس دات تاپ بروید با حالت نرمال مواجه خواهید شد اما بدلیل اینکه خوده ایران آدرس بایننس دات کام رو فیلتر کرده نمیتونیم به صرافی بایننس مراجعه کنیم گرچه میشه با آدرس بایننس دات تاپ بدون مشکل با آی پی ایران وارد شد اما بهتر است با آی پی خارجی و با آدرس بایننس دات کام ورود کنید!!

    دلیل اینکه هنوز ما داریم با آی پی خارجی در امنیت کامل در بایننس ترید میکنیم همین هست که در مثالی با صرافی بیترکس درک کاملش رو به شما منتقل کردم!! و این رو بدونید که بایننس بصورت کامل میدونه ما داریم با آی پی خارجی کار میکنم و از کجا هستیم!! اگر مثل بیترکس بود وای بحالمون بود و همه سرمایه ها بلوکه میشد.

     

    در جواب سوال بعدی بشخصه تجربه تا دو بیت کوین بدون مشکل در صرافی بایننس رو داشته ام.

     

    من همیشه به دوستان گوش زد کرده ام که اگر صرافی ای را میشناسید که پسر خاله شما مدیر آن میباشد حداکثر بصورت میانگین هر دو روز یک دفعه (در صورت ترید نکردن) به محل سرمایتون سر بزنید تا از پیام ها و بنده های جدید قوانین آن آگاه شوید شاید امروز یا در این ساعت سرمایتان در خطری جدی باشد!!!!

     

    با اینکه سوالات زیادی داشتید امیدوارم کامل توضیحات رو با درکی بالا ، گویش ساده و روان به شما منتقل کرده باشم.

     

    شما میتوانید به پروفایل بنده در قسمت سوالات مقاله های بنده و در قسمت پاسخ به سوالات دوستان مطالعات بیشتری داشته باشید که چکیده تجربیات پیر بازار من میباشد!!

     

    این هم کل ماجرا که در یک توضیح و پاسخ کامل بشما ارائه شد.

     

     

    موفق باشید. ? 🙂

     

     

    کاردان پاسخ داده شده در شهریور ۱۲, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید