RE: سلام نظر درباره ارز Trezarcoin – TZC

   کسی درباره این ارز اطلاعی داره ؟ آینده داره آیا؟

    

   Saeed Azizi مشتاق سوال شده در شهریور ۱۷, ۱۳۹۷ در آلت کوین ها.
   افزودن نظر

    من ارزهایی که از این الگوریتم استفاده می‌کنن رو نگاه کردم و ارز شاخصی بینشون ندیدم. ممکنه لینک این خبر که برای این الگوریتم قراره اسیک بیاد رو قرار بدین؟

    ارز خاصی رو هم مدنظر ندارم. دقت کنید اکثر ارزها نزدیک به ۹۰ درصد ارزششون رو نسبت به بیشترین قیمتی که داشتن از دست دادن و پس از رسیدن دوباره به بالاترین قیمت به دنبال رقم زدن بالاترین قیمت جدیدی خواهند بود. پس با شرایط حال بازار انتظار سودهای چندهزار درصدی داشتن از ارزهاش شاخص بازار مثل استلار، نئو و … هنوز هم انتظار بیجایی نیست.

    لازمه‌اش تنها و تنها صبره.

     

    کارشناس پاسخ داده شده در شهریور ۱۸, ۱۳۹۷.

    بله قرار میدم فقط اینکه بنظرت اسیک بیاد برای این الگوریتم ممکنه ارزش ارز ها بالا بره؟؟ من می خوام از ۵ ارز مختلف یکی یک میلیون خرید بزنم بزارم بمونه ارزهایی که قیمتشون به یک دلارم نمیرسه فقط می خوام بدونم از کجا میشه فهمید که آینده داره یا نه ؟ تو. رشدشون به ۱ دلارم برسن برام کافیه

    در شهریور ۱۸, ۱۳۹۷.

    به نظرم اسیک تنها سختی شبکه شون رو بالا خواهد برد ، مگه برای equihash که اسیک اومد قیمت زی‌کش بیشتر شد؟ تغییر خاصی توش ایجاد نکرد و در روند نزولی میان مدتش باقی موند. حالا توصیه‌ای که دارم اینکه ارزهای پتانسیل دار زیادی وجود دارن که حجم بازار بالایی هم دارن (دقت کنید قیمت یه دلار به معنی کم ارزش بودن اون ارز نیست چون بستگی به تعدادش هم داره) و بهتره رو اونا سرمایه‌گذاری کنید.

    در شهریور ۱۹, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید