atlasarzdigital

RE: سلام ،من تازه آشنا شدم با مبحث ماینینگ ،بنظر شما الان با ۵۰ میلیون تومان کدوم ارز رو برای ماینینگ سرمایه گذاری کنم ،با چه دستگاهی و سودماهیانش چقدره؟

  پاسخ داده شده

  سلام ،کدام ارز خوبه برای ماینینگ ؟ 

  با ۵۰ میلیون سرمایه و برق صنعتی در این شرایط حال حاضر ایران خوب هست وارد کار ماینینگ بشم؟ 

  کدوم دستگاه خوبه ؟

  حداقل سود ماهیانه با این سرمایه چقدر هست ؟ 

  و اینکه سرمایه گذاری مطمعنی هست یا نه؟ 

  ممنون میشم کمک کنید چند روزه دارم مطالعه میکنم اما نمی تونم تصمیم گیری کنم 

  Saeed Azizi مشتاق سوال شده در مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
  افزودن نظر
   بهترین پاسخ

   درود

    

   به پروفایل من در قسمت پاسخ به سولات مراجعه کنید در چند پاسخ آخری به دوستان درباره بحث ماینینگ بصورت خیلی ساده و کامل صحبت کرده ام شاید بتونه کمکی بشما بکنه

   دلیل اینکه نمیخوام دوباره این سوال تکراری رو جواب بدم این هست که برای توضیح کامل بشما دوباره باید حداقل یک ساعت وقت برای تایپ مجدد بزارم که توانی برای بازگو نیست!

   اگر درباره محاسبه در آمد و قیمت های روز ارزها که در ماینینگ ، چطور تاثیر میگذارند سوالی داشتید ، بپرسید که فکر نکنم بهش اشاره ای کرده باشم و اگر وقت داشتم میتونم هم بشما کمک کنم و هم به بانک پاسخ به سوالات دوستان در پروفایل خودم اضافه کنم!!

   برای مثال این سوالات در پس ذهن شماست: فرض کنید در قیمت مثلا ۵۰۰۰ هزار دلار شما روزانه یک بیت میتونید استخراج کنید خب آیا همیشه به اینگونه خواهد ماند؟! جواب شما خیر هست چون اگر بیت به ۱۰٫۰۰۰ هزار دلار برسه استخراج شما به نیم بیت کوین و یا کمتر یا بیشتر نزول (پایین) خواهد کرد!! پس من اگر امروز در قیمت ۱۰ هزار دلار نیم بیت ماین کردم و فردا دوباره ۵ هزار دلار شد آیا باید آن نیم بیت را قبل از آمدن بیت به ۵ هزار دلار در قیمت ۱۰ هزار میفروختم؟! پس چه چاره ای باید اندیشید؟؟! این سوالات رو هم از خودتون بپرسید و تحقیق کنید!

   و همچنان میتونید درباره پاسخ به خیلی از سوالات دیگر مانند سرمایه گذاری و اشکالات و تحلیل بازار از نظر بنده به جوابهای سوالات دیگر خودتون نزدیکتر بشید من اخیرا یک یا دو مقاله بصورت خیلی کامل تایپ کرده ام که اونها رو هم میتونید در قسمت سوال ها بیابید.

    

   موفق باشید. 🙂

   کاردان پاسخ داده شده در مرداد ۲۲, ۱۳۹۷.

   درود.

   Ctrt+C and Ctrl+V

   در مرداد ۲۳, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید