EMCD

RE: سرمایه گذاری

  پاسخ داده شده

   سلام

   مدتیه میخوام روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری بزرگ کنم

   الان در حد ۵ ملیون تومن آیوتا و کاردانو خریدم برای تجربه که با افت قیمت امروز ضرر کردم تا اینجای کار

   ولی حس میکنم به احتمال زیاد بازم قیمتا میره بالا و حداقل به قیمت قبلی خودشون میرسن

   حالا اساتید بزرگوار ممنون میشم راهنماییم کنید

   به نظرتون الان موقعیت خوبیه که حدود ۴۰ ملیون ارز بخرم؟

   MIFans تازه وارد سوال شده در مرداد ۱۷, ۱۳۹۷ در سرمایه گذاری.
   افزودن نظر
    بهترین پاسخ

    رسیدن قیمت ها به قیمت های قبلی یک چیز بسیار دشواره و هرگز به این هوا نباش که چون مثلا کاردانو الان خییییلی افت کرده نسبت به ۸ ماه پیش، پس وقت خوبی هست واسه خرید، خیر.

    خیلی هامون فک میکردیم کاردانو وقتی از ۱٫۴ دلار رسید به ۱ دلار، فرصت بسیار خوبیه برا خرید و حتی خوابش رو نمیدیدیم که یه روزی برسه به ۰٫۵ دلار. روی ۰٫۵ دلار فک میکردیم فرصت ایده آلیه و خیلی افت کرده و مناسبه و خوابشم نمیدیدیم برسه به ۰٫۱ دلار. چیزی که الان هست. پس هیچ چیزی غیر ممکن نیست.

    تنها در حالتی بازار به صورت اساسی برمیگرده و قیمت ها به قیمت قبلی ممکن هست برسه که یه خبر فوق العاده خوب در مورد کریپتو بیاد و حجم عظیمی از سرمایه وارد بازار بشه. این خبر در حال حاضر در مورد ETF هست.

    اگه این خبر مثبت باشه، که خب یک رالی فوق العاده صعودی واسه بیت کوین شکل میگیره و به شدت قیمت میره بالا و پس از یه مدت آلت کوین ها رشدشون رو شروع میکنن و شاید دیدی کاردانو دوباره از ۰٫۱ رسید به ۱٫۴ با ۱۴۰۰ درصد سود.

    اما، اگه این خبر منفی باشه و SEC پذیرش بیت کوین رو رد کنه، من الان به تو میگم منتظر بیت کوین حدود ۳۰۰۰ دلاری باش. و این ینی آلت کوین ها چند ده برابر میان پایین تر. ینی ممکنه کاردانو برسه به ۳ سنت و یا کمتر. ممکنه تا یک سال این وضعیت ادامه پیدا کنه.

    آشنا پاسخ داده شده در مرداد ۱۷, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید