RE: ****سرمایه گذاری یا کلاهبردایه محض *********

پاسخ داده شده

نمیدونم ولی حس میکنم این سرمایه گذاری که شما دارین ازش حرف میزنین   فقط میتونه یه کلاهبرداریه محض باشه …..چون خیلی مسخرس اینجوری خنده دار اصلا سرمایه گداری رو این ارز ها با مبنای دیجیتال …..شما وقتی یه ارزی و میخوای بفروشی  تراکنش از طرف صرافی ها با تاخیر همراهه…..و در حین این تاخیر ممکنه قیمت ارزی که شما ازش استفاده کردین تغییر کنه و پایین بیاد ….اونوقت صراف محترم معامله ای که شما با قیمت دیروز بستی و امروز با قیمتی پایین تر  براتون واریز میکنه و کاری نداره دیروز قیمت چی بوده و شما دیروز تقاضا کردین …دوستان میگن فرقی هم نداره صرافی ایرانی باشه یا خارجی ولی من شنیدم فقط صرافی های ایران هست که اینطوریه و موقع ای که قیمت میاد پایین فروش نداره و موقع ی ام که میفروشی صبر میکنه بیاد پایین قیمت بعد واریز میکنه و میگه تاخیر طبیعیه…حتما موقعی هم که تاخیر داشته باشه و قیمت بره بالا ، قیمت موقع معامله رو واریز میکنه ..  . شما از کجا میدونی این تاخیر به عمد و از طرف خود صراف نیست ؟؟؟   این کلاهبرداریه سرمایه گداری نیست که …..اینجوری که شما میگی هیچ کس به هیچ طریقی نمیتونه سود و زیان خودشو محسابه و پیش بینی کنه و میشه یه بازار کاملا کووووووووووووووور …… من فرقی نمیکنه چه ارزی و میفروشم و چی میفروشم یا چه ارزی میخرم …..صراف میشنه واسه خودش برای همه واریزی هایی که داره صبر میکنه   اگه قیمت اوووووومد پایین سریع واریز میکنه …. حتما اگه قیمتم هم رفت بالا به همون قیمتی موقع خرید یا فروش واریز میکنه خخخخخخخخخ  …..مسخرس اصلا اینطوری یه صراف هیچ وقت ضرر نمیکنه D:D:  …. من فک میکردم این بازار کاملا تخصصی و علمی هستش و از علمی به اسم اقتصاد پیروی میکنه ولی اینطور که پیداس در علم تختس ….. چون تمام پیش بینی هارو آقایون صراف به نفع خودشون تموم میکنن …لظفا دوستان با تجربه تر بنده رو روشن کنن  این قضیه فقط تو ایرانه یا نه کلیه …واگه کلیه چطوری با این قضیه کنار میان دوستانی که فعالیت دارن لطف کنن اصل ماجرا رو کامل برای بنده بیان کنند 

آرش نوری آشنا سوال شده در سپتامبر 28, 2018 در صرافی ها.
افزودن نظر

شما در مرحله اول باید از طریق یکی از همین صرافی های ایرانی، ریالتون رو به یکی از ارزهای دیجیتال تبدیل کنید و ارز دیجیتال رو به حساب بایننس منتقل کنید و در اونجا اقدام به ترید کنید. هر وقت نیاز به پول ریالی داشتید، مقداری از ارز دیجیتالتون رو میتونید بفروشید مجددا به همون صرافی ایرانی.

بایننس تعداد بسیار زیادی ارز رو پوشش میده. یعنی مثلا شما از صرافی ایرانی 10 اتریوم خریدید. اون رو به حساب بایننس منتقل میکنید و میتونید اتریومتون رو به بیت کوین، ریپل، نئو، و ده ها ارز دیگه با کارمزد 0.1 درصدی معامله کنید و تبدیل کنید. حتی میتونید در وقتی که بازار میدونید نزولی هست، کل ارزتون در همون بایننس به دلار (USDT) تبدیل کنید و مجددا در قیمت های پایین تر بخرید و کارمزد هر معامله فقط و فقط 0.1 درصده. در همون لحظه و به خریداران واقعی میفروشید و از فروشندگان حقیقی میخرید. در نهایت هم برای ریال کردن، میتونید همون ارز رو از بایننس بیارید بیرون و به صرافی های ایرانی بفروشید.

موفق باشید

آشنا پاسخ داده شده در سپتامبر 28, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید