RE: سرمایه گذاری بلند مدت

  سلام .دوستان  بنظر شما الکترونیوم آینده خوبی داره که روش سرمایه گذاری کنیم یا نه؟

   

  میثاق آشنا سوال شده در اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷ در سرمایه گذاری.
  افزودن نظر

   فکر نمی‌کنم. از این بابت که اولین تیم توسعه‌دهنده این پروژه یک چیزی رو به اسم “ماین کردن با گوشی” سر زبان‌ها انداخته که در واقع حقیقت نداره و کاری که میکنه همون ایردراپ هست. حالا خواه یا ناخواه (چه کاربران از روی ناگاهی اسم ماین کردن روی اون میگذارند و یا چه خود تیم با این روش قصد داره اسم در کنه) این مورد تأثیر منفی داره روی وجه کوین. اگه بخواین با دید منفی‌تر هم نگاه کنید از قدیم گفتن مشت نمونه خرواره. اگه در ابتدای راه کارشون رو با این حیله میخوان پیش ببرن قطعا در آینده برای اثبات خودشون ب مشکل میخورن. مور دیگه ای که باعث شد از چشمم بیافته افشاگری یکی از توسعه دهندگان شناخته شده با نام کاربری KnifeOfPi2 در خصوص دستمزد پیشنهادی مضحک Richard Ells ( بنیان‌گذار التکرونیوم)  به این شخص بود که در ساب‌ردیت Electroneum منتشر شد و بحث زیادی رو به راه انداخت.

   لینک این مطلب و بحث پیرامونش رو می‌تونید از اینجا مشاهده کنید.

   RE: سرمایه گذاری بلند مدت

   گذشته از این ها کاربران نسبت به سانسورشیپ و پاک کردن پست ها توسط تیم هم اعتراض دارند. خیلی نقدهای وارده صرفا به بهانه FUD از ساب‌ردیت محو میشن.

   https://www.reddit.com/r/Electroneum/comments/873f4y/quit_the_censorship_electroneum/

   اما با اینحال انتخاب با شماست. مثل همه ی ارزها  پروژه‌ها whitepaper و Roadmap رو مطالعه بفرمایید. نگاهی به رزومه تیم داشته باشید تا بتونید تصمیم بهتری بگیرید. ناگفته نمونه تیم ETN همگی از افراد با سابقه و موفق در زمینه Marketing (بازاریابی) و… هستند. اما بازاریابی همه چیز نیست.

    

    

    

    

   متخصص پاسخ داده شده در اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید