RE: سایت btconline.io اسکم است؟+ویدئو اثبات

سلام

نمیدونم واقعا سایت btconline.io اسکم هست یا نه

ویدئو های زیادی ازش تو یوتوب دیدم که خیلی ها ازش برداشت و توسیه داشتن ولی خیلی ها برعکس گفتن که اسکم هست و برداشتی نداشتن.

اگر امکان داره ویدئو هایزیر در این باره که آیا سایت(btconline.io)اسکم هست یا خیر رو نگاه کنید(لینکش رو مذارم) چون زبان ها خارجی هست تفسیرش کنید چون واقعا چیزی ازشون سر در نمیارم(کامنت زیر هر ویدئو فراموش نشه!

https://www.youtube.com/watch?v=-eqhziLj8Ok

https://www.youtube.com/watch?v=TNxIN_7Zohw

https://www.youtube.com/watch?v=1LzI-vlG8tA

مرسی

استاید و دوستانی که از این سایت استفاده کردن ویا دوستانی و نزدیکانی دارن که از این سایت استفاده کردن اطلاع بدن اسکم هست یا خیر

سپاس از همه

علیرضا جواهری مشتاق سوال شده در نوامبر 12, 2018 در ماینینگ.

سلام به نظر من این سایت همین الان هم پرداخت دارد چون بعضی ها گرفتن اما نه به همه فقط به افرادی که زیر مجموعه زیادی دارن میده مثلا 30 تا یا 40 یا 50 تا من نمی دونم فقط می دونم که افرادی که دریافت داشتن افرادی بودن که جذب زیادی برای سایت داشتن و برای سایت تبلیغ کردن

در سپتامبر 18, 2019.
افزودن نظر

دوست عزیز بنده خودم 29 تا اکانت تو این سایت دارم و فقط از سه تاش برداشتی دارم پلن همشونم فری هستش .
در کل سیاست این سایت این جوریه که بین هر چند صد اکانت یه چندتاییو انتخاب میکنه برای پرداخت و مبلغشونو پرداخت میکنه که اونم برای وسوسه کردن که پلنتونو اپگرید کنین که من توصیه نمیکنم .
از این اکانتم 1MPkvnEs5bo6j6Mg9gZHR5p47d6k2FyfGR
دو بار برداشت کردم اون دوتای دیگه یه بار

یه چیزیم تو این سایت متوجه شدم که این سایت یه حالت بیننده یا ویزیتوری داره که شما به پین1234 میتونین وارد هرکدوم از والتای پیمنت بشین و به اکانتشون دسترسی داشته باشین ولی نمیتونین چیزیو تغیر بدین ?

تازه وارد پاسخ داده شده در دسامبر 13, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید