RE: سایت لوکال بیت کوینز کارکنان ایرانی هم داره ؟

داشتم مطلبی رو در مورد نحوه معامله تو سایت لوکال بیت کوینز می خوندم که یکی سوالی رو مطرح کرد که اگه واریز انجام شد و طرف بیت کوین escrow شده رو آزاد نکنه چی ؟

اونوقت یکی دیگه در جواب گفت که مدارک مربوط به پرداخت رو برای سایت ارسال می کنی و سایت بیت کوین رو آزاد می کنه و یا اینکه اگه کار به حل اختلاف بکشه میشه از طریق dispute این کار رو انجام داد.

سوالی که برام پیش اومد این بود که آیا اعضاء ایرانی هم جزء پشتیبانی این سایت هستن ؟ آخه ارائه مدارک تراکنش های بانکی و یا حل اختلاف که به زبون انگلیسی نیست که طرف بخواد متوجه شه. حتما باید یه ایرانی پشت قضیه باشه. حالا اگه حل اختلاف بخواد به صورت انگلیسی تایپ شه مشکلی نیست اما لااقل ارائه مدارک پرداخت به صورت فارسی هستش دیگه.

سوال واضح اینه که آیا یه ایرانی رو موارد مربوط به حل اختلاف ایرانی ها نظارت می کنه ؟

سامان مشتاق سوال شده در آوریل 20, 2019 در صرافی ها.
افزودن نظر

متاسفانه شفافیت کافی نیست ، یکی از دوستان هنوز بیت کوین براش آزاد نشده . اون فروسنده بی وجدانه که آزاد نمیکنه . پولش گرفته ولی میگه چیزی دریافت نکردم .

آشنا پاسخ داده شده در آوریل 20, 2019.

متوجه نشدم. شفافیت چه مسئله ای کافی نیست ؟ شفافیت پرداخت وجه ؟ اگه اینطوری باشه که دیگه معامله تو این سایت معنایی نداره. و بالاخره شخص مربوطه از چه طریقی اقدام کرد و نهایتا سیستم حل اختلاف به صورت فارسی عمل می کنه یا انگلیسی ؟

متاسفانه توضیحات تون چیزی رو مشخص نکرد

در آوریل 20, 2019.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید