RE: رفع مشکل برق داشتن بدنه ماینر و پاور

  پاسخ داده شده

   با سلام. پاور ماینر بنده چه در زمانی که سوکت های آن جدا از دستگاه می باشند و چه در زمانی که سوکت های آن به ماینر وصل بود برق نسبتا ضعیفی داشت و این برق را به بدنه ماینر هم انتقال میداد. البته از طریق تست با اهم متر مشخص شد که سیم کشی داخل پاور و ماینر هیچ گونه اتصالی به بدنه ندارند.

   جهت رفع این مشکل نیاز به سیم ارت می باشد که اگر فارم بزرگ دارید برای رفع خطرات احتمالی توسط افراد متخصص اقدام به میله ارت نمایید و اگر فارم خانگی دارید برای رفع مشکل می توانید یک میخ بلند (حدودا ۱۰ سانتی متر) را به زمین بکوبید و یک سیم از سر میخ به بدنه ماینر، یا اگر پریز ارت دار دارید به قسمت ارت پریز وصل نمایید. مشکل حل می شود.

    

   (این مطلب قبلا به صورت سوال مطرح شده بود و پس از پاسخ دهی کاربران و پیدا کردن جواب سوال اصلاح گردید.)

   آقای کریپتو کریپتومستر سوال شده در خرداد ۵, ۱۳۹۸ در ماینینگ.
   افزودن نظر

    دوستان این مشکل وقتی بوجود میاد که داخل پاور یه اتصال بدنه رخ بده.اگه پاور رو باز کنید البته من که m3 دارم اینجوریه که یه عایق پلاستیکی از جنس سیلیکون در کف برد پاور(در بین قاب پاور و برد)وجود داره که مانع اتصال بدنه میشه(در ضمن کل برد رو در بر نمی گیره،جا های حساس)

    به نظر بنده اگه عایق سلیکونی یا چیزی شبیه به این دارید می تونید در زیر برد پاور به طوری که کامل اونو عایق کنه استفاده کنید.نگران گرمای پاور هم نباشید چرا:

    ۱:چون زیر برد قرار می دید هیچ قطعه ای وجود نداره که گرم بشه فقط لحیمه

    ۲:سلیکون رسانای گرمایی خوب در عین حال عایق برق خوبی هست

    موفق باشید

    آشنا پاسخ داده شده در خرداد ۵, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید