RE: راهنمایی در مورد مزایا و معایب خرید دستگاه های ماینیگ

RE: راهنمایی در مورد مزایا و معایب خرید دستگاه های ماینیگ

سلام آیا اطلاعات این عکس درست است؟ و اگر بلی!! چرا کسی باید هزینه سنگینی رو روی دستگاهی سرمایه گذاری کند که طی مدت یک سال درآمدش با افزایش سختی از روزی ۵ دلار به صفر میرسد و بعدش هم دستگاه بی فایده می شود… کجای این محاسبات اشتباه است؟ و چرا با توجه به افت شدید قیمت بیت کوین و احتمالا خروج بسیاری از سرمایه گذاران میزان سختی آنچنان کم نشده ….(نمی دانم شاید هم شده ولی چیزی که من دیدم یک افت متوسط بوده و باز روند تند افزایش خود را از سر گرفته)‌ و منطق سرمایه گذران روی دستگاهههای استخراج چیست؟

سوال دیگر مثلا اگر من به جای پرداخت ۳۰ میلیون تومان برای یک دستگاه با هش ریت ۳۳ سه دستگاه اس ۹ با هش ریت 14.5 بگیرم که قیمتش می شود 27 تومان و هش مجموع 43 آیا تنها مشکل هزینه برق سه برابر دستگاه و کشش آمپر است یا موارد دیگری را هم برای انتخاب گزینه یک دستگاه دارای هش ریت بالاتر و گران تر وجود دارد؟

و اصلا پیشنهاد شما برای آغاز استخراج چیست و چه پلنی را پیشنهاد میکنید؟

beh rouz تازه وارد سوال شده در اکتبر 30, 2018 در ماینینگ.
افزودن نظر

آیا این تصور درست هست که هر چقدر سختی بالا بره مفهومش این هست که میزان هش ریت کل شبکه کوین بالا رفته و در نتیجه قیمت کوین هم باید بالا بره و اینطوری جبران کاهش درآمد به خاطر افزایش سختی میشه … و برعکس وقتی قیمت پایین میاد عده بیشتری کنار میشینن و سختی پایین میاد و باز درآمد بالا میره .. بازیگر اصلی توی این فعل و انفعالات کدوم یکی هستن و نقش بیشتری دارن ؟؟؟

 

تازه وارد پاسخ داده شده در اکتبر 30, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید