atlasarzdigital

RE: راهنمایی در مورد مزایا و معایب خرید دستگاه های ماینیگ

  RE: راهنمایی در مورد مزایا و معایب خرید دستگاه های ماینیگ

  سلام آیا اطلاعات این عکس درست است؟ و اگر بلی!! چرا کسی باید هزینه سنگینی رو روی دستگاهی سرمایه گذاری کند که طی مدت یک سال درآمدش با افزایش سختی از روزی ۵ دلار به صفر میرسد و بعدش هم دستگاه بی فایده می شود… کجای این محاسبات اشتباه است؟ و چرا با توجه به افت شدید قیمت بیت کوین و احتمالا خروج بسیاری از سرمایه گذاران میزان سختی آنچنان کم نشده ….(نمی دانم شاید هم شده ولی چیزی که من دیدم یک افت متوسط بوده و باز روند تند افزایش خود را از سر گرفته)‌ و منطق سرمایه گذران روی دستگاهههای استخراج چیست؟

  سوال دیگر مثلا اگر من به جای پرداخت ۳۰ میلیون تومان برای یک دستگاه با هش ریت ۳۳ سه دستگاه اس ۹ با هش ریت ۱۴٫۵ بگیرم که قیمتش می شود ۲۷ تومان و هش مجموع ۴۳ آیا تنها مشکل هزینه برق سه برابر دستگاه و کشش آمپر است یا موارد دیگری را هم برای انتخاب گزینه یک دستگاه دارای هش ریت بالاتر و گران تر وجود دارد؟

  و اصلا پیشنهاد شما برای آغاز استخراج چیست و چه پلنی را پیشنهاد میکنید؟

  beh rouz تازه وارد سوال شده در آبان ۸, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
  افزودن نظر

   پس یعنی اگه فاکتور بالا و پایین رفتن قیمت بیت کوین و دلار در ایران رو نادیده بگیرم من میتونم با اطمینان از اینکه این دستگاه ها حداقل برای دو سال با ۶۰ درصد مبلغی که ماشین حساب های اینترنت مشون میدن کار بکنن و علاوه بر برگردوندن اصل هزینه بعد از حدود ده تا دوازده ماه به سود هم برسن ؟

   به نظر شما الان کدوم رمزارز رو استخراج کنم بهتر هست … من توی ماینر ها دیدم مثلا واتس مایر دی وان که دیکرد استخراج میکنه درآمد بالایی داره .. این چقدر منطقی هست و چقدر تبلیغات .. اصلا یه رمز ارزی مثل دیکرد رو ارزش داره ریسک کنم و یه همچین دستگاهی بخرم یا بهتره روی همین بیت کوین تمرکز کنم و یواش یواش تعداد دستگاهام رو بالا ببرم …

   ممنون میشم راهنماییم کنین …

   تازه وارد پاسخ داده شده در آبان ۸, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید