RE: راهنمایی برای شروع ماینینگ

   سلام دوستان

   من میخوام با یه سرمایه تقریبا ۸۰ ۹۰ میلیونی شروع به ماین کردن کنم.اول اینکه من حدود یک سالی هست که پیگیر اخبار کریپتو هستم و تا حدودی با ارز دیجیتال و جزئیات و مشکلات ماینینگ اشنا هستم. برقی هم که دارم برق صنعتیه و مشکل برق ندارم.

   میخواستم ببینم به این کار باید به عنوان یه سرمایه گذاری بلند مدت فکر کنم یا میتونه برام سود اور باشه؟

   و اینکه با این پولی که دارم به نظرتون کار مناسب تری میتونم بکنم که سود اوری بیشتری داشته باشه برام؟

   ممنون میشم راهنماییم کنید.

   Ahmad Ziba تازه وارد سوال شده در اردیبهشت ۸, ۱۳۹۸ در ماینینگ.
   افزودن نظر

    فکر کردن به درامد ماهانه در خصوص ماینینگ اشتباه هست دوست عزیز . همین که شما مخارج اجاره ، برق و یه مقدار سود برای هر ماهت برداری کفایت میکنه . بیشترش رو باید نگه دارید تا در موقعیت بهتر بفروشید. مثلا چند ماه بعد از نصف شدن پاداش بلاک ها که احتمال خیلی زیاد افزایش چشمگیری رو برای بیت کوین شاهد خواهیم بود .در ضمن یکم زمان بدی رو برای شروع به کار انتخاب کردید ماشالله قیمت ماینر ها شدیدا رفته بالا و تا آخر تابستان قضیه همینه .

    بهترین زمان برای خرید ماینر پائیز و زمستان هست . ولی شما هم میتونید با خرید دستگاه های دست دوم خوب و نگهداری اصولی سریعا به سرمایه اولیه برسید و با خیال بسیار راحت تری به کارتون ادامه بدید . چون اکثر عزیزان ماینر استرس از دست دادن سرمایه اولیه هستند و با خرید دستگاه آکبند اگر هیچ اتفاقی نیوفته که میوفته حدودا ۶ الی ۸ ماه زمان میبره پولتون برگرده که زیاد جالب نیست . برای همین پیشنهاد من خرید دستگاه دست دوم هست . مثل E10 ، M1 ، T9+

    آشنا پاسخ داده شده در اردیبهشت ۸, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید