atlasarzdigital

RE: دوستان و تحلیلگرای عزیز آیا دامپ سنگین بیت کوین موجب پامپ آلت کوین ها خواهد شد؟؟!

   درود دوستان

    

   همینطور که میبینید از نظر تکنیکالی بیت باید تا محدوده ی ۶ تا ۵ هزار بیاد تا دوباره اون قیمت تاریخیش رو بدست بیاره! خبر خوشحال کننده دیروز هم مطمعنا تاثیر بالایی خواهد گذاشت اما صبر داشته باشید!

   تجربه ها نشون داده که وقتی بیت پامپ میشه باید تمام آلت کوین قیمتشون رو از دست بدن و ریزشی بشن تا بیت بتونه رشد کنه یعنی عملا کل آلت کوین ها ترمزی برای بیت هستن ، تا دیروز دامیننس (معنی دامیننس = تسلط یا سلطه میباشد) بیت تقریبا ۴۹ درصد بود ولی حالا ۴۷ درصد شده دلیلش هم اینه بیت ریزش کرده و آلت کوین ها آنچنان ریزشی نشدن!

   خب سهم بیت کوین از کل بازار ۴۷% است.

   این نکته نشون میده که تاثیر پذیری آلت کوین ها از بیتکوین بیشتر شده.

    

   خب اینم چارت دامیننس یا تسلط بیت کوین بر بازار ، به راهنما توجه کنید تا بدونید کدام رنگ چارت دامیننس کدام ارز رمزپایه هست.

   نکته: این چارت دامیننس از سال ۲۰۱۶ تا به امروز را به نمایش گذاشته است.

    

    

   خب اگر در عکس چارت دامیننس دقت کنید براحتی تشخیص خواهید داد اتفاق جالبی افتاده ، هر وقت بیت کوین پامپ شده تمام آلت کوین ها دامپ خوردن و هر وقت بیت دامپ شده کل آلت کوین ها پامپ شده اند.

    

   دوستان تحلیلگر نظرتون درباره قدرت گرفتن بازار آلت کوین ها چیست؟؟

    

   من یه بحث داغ راه انداختم چرا که بحث ها استک ارز دیجیتال یک کم داره از بحث بازار و تکنیکال و فاندامنتال دور میشه! خوشحال میشم با هم به بحث بپردازیم تا دوستان تازه کار و آماتور هم پیش از پیش بتونن تصمیم گری بهتری بکنن ممنونم.

   موفق باشید. 🙂

   Ar .B کاردان سوال شده در مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در بیت کوین.
   افزودن نظر

    به نظر من سیاست قیمت گذاری امسال فقط دست گرمی دلال هاست .
    هنوز قیمت ها واقعی نشده
    بیت کوین باید بیاد روی ۲ تا ۳ هزار تا تعداد بیشتری به این جامه بپوندن
    تا وقتی بیت کوین برق زیادی برای استخراج کردن مصرف می‌کنه ، هیچ توضیحی برای آینده پولی دنیا نداره
    هنوز ۲ درصد از سرمایه‌گذاران آمریکا وارد این بازار شدن
    یعنی هنوز بیت کوین به دست دلال بازیه

    خیلی پر امید هستی نسبت به ارز دیجیتال
    به نظر من یکم صبر ، هنوز جا داره

    اما سرمایتون تبدیل به دلار کنید
    موفق و پر سود باشید ?✋

    کارشناس پاسخ داده شده در مرداد ۱۴, ۱۳۹۷.

    سلام

     

    حرف شما درسته من خودم امروز روی ۴۰۰۰ یا حتی روی ۳۰۰۰ دلار داشتم فکر میکردم!

    اما حرفای عجیب بزرگان بازار که بارها حرفشون به حقیقت رسیده رو هم نمیشه انکار کرد و همینطور معجزه ۱۵ سپتامبر سال ۲۰۱۷!! که باید بیت از نظر صعود بلند مدت سقوط شدیدی رو تجربه میکرد اما بصورت کاملا تعجب بر انگیزی حرف آقای لی محقق شد و در این تاریخ بیت از قیمت ۵۰۰۰ هزار در چند روز قبلش به قیمت ۳۰۰۰ نزول و در کمال تعجب به رشد ۲۰ هزار دلار دست یافت!! آن وقت حتی ۱ درصد آمریکا هم سرمایه گذار بیت نبودن یا اصلا همین قیمت باعث شد تا جامع آمریکا به ۲ تا ۳ درصد سرمایه گذار صعود کند.

     

    این رخ دادها رو نمیشه کتمان کرد ، تاریخ دوباره تکرار خواهد شد!!!

     

    خب اگر بیت بیاد پایین تقریبا میشه گفت صعود آلت کوین ها حتمی خواهد بود و ما باید اول از طریق آلت کوین ها بیت و دلار بیشتری بدست بیاریم و اگر دیدیم بیت داره بیشتر سقوط میکنه (بعید میدونم بخاطر صندوق ICE سقوط کنه) بیت هارو به دلار نگهداری کنیم و همینطور در پایینترین قیمت مجدد بیت خریداری بشه.

    و مجددا وقتی بیت بالا کشید به مراتب دلار بیشتری گیرمون میاد این موقع باید بیت رو ب دلار و منتظر سقوط مجدد باشیم تا قبل رشد آلت کوین ها روی قیمت تقریبا کف بیت ، مجدد دلارهارو به بیت تبدیل کنیم تا با اون به بیشترین سطح ممکن آلت های با پتانسیل بالا رو بخریم و از موج سورای بر روی آلت کوین ها لذت ببریم تا بیت های بیشتری بدست بیاریم!!

    پروسه پیچیده ای شد؟ لطفا لبخند ملیحی بزنیم کار سختیست اما شدنی با ریسکی بسیار بالا چون نگه داشتن زیاد دلار به ضرر و عقب ماندن از بازار منجر خواهد شد!

    تقریبا همین استراتژی از سال ها پیش تا حالا جواب داده اما هر سری با یک نقشه متفاوت ، اگر به تحلیل بنده بنگرید چارت دامیننس ، به وضوح تمامی ابهامات را پاسخ خواهد داد.

     

    در مورد ماینینگ فرقی نخواهد داشت تقریبا همیشه سود ده خواهد بود این به میزان رقابت در ماینینگ بر میگرده تا قیمت!! (با اینکه قبول دارم قیمت هم تاثیر میگذاره)

    قرار نیست پروسه ماینینگ به این زودی ها تموم بشه که چرا برق زیاد مصرف میکنه! چون صنعت نباید از بین بره!

    در مثالی: اگر اینطور باشد از فردا نانوایی ها رو هم تعطیل کنیم تا با تنور ذغالی نان بپزیم!! تولید نان با برق و ذغال هر دو یک معایب مشترکی دارد گرم شدن زمین! تولید هر نوع ارز یا پولی هم به همین ترتیب.

     

    مراقب تکرار تاریخ باشیم 😉

     

    نیکو جان عزیز از دیدگاه شما بسیار متشکرم

     

    موفق باشید. 🙂

    در مرداد ۱۴, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید