EMCD

RE: دوستان با تجربه راهنمایی کنند

  پاسخ داده شده

   درود دوستان عزیزم 

   من دو ماهی هست که در حال تحقیق برای ماینینگ ارز دیجیتال هستم 

   همانطور که مستحضر هستید با این وضعیت کنونی کشور و تحریم داخلی و خارجی و فشار روزانه مضاعف بر ما مردم تمامی کارها و سرمایه ها با ریسک فوق العاده ای روبرو کرده جوری که من با مدرک فوق لیسانس مهندسی نفت و فوق دیپلم آی تی نتوانستم شغلی در شان و تلاش خود پیدا کنم و سه سال هست مجبور شدم برای امرار معاش اسنپ و آژانس کار کنم و همچنان در هزینه های زندگیم مانده ام .

   بعد از تحقیق و بررسی تمامی دستگاه های استخراج تنها دستگاهی که توجه من را جلب کرد شرکت asicminer بود که روزانه ۲۰۰دلار درآمد داره ،من میتوانم با اجاره کردن یک دفتر در کارگاه صنعتی یکی از دوستان که تراشکاری داره به برق سه فاز صنعتی دسترسی داشته باشم با سیستم خنک کننده .

   و قصد دارم با شراکت این دستگاه را بخرم تا بتوانم حداقل پیشرفتی در زندگی خود و خانواده ام داشته باشم 

   سه تا سوال از دوستان خوبم دارم :

   ۱-آیا خرید این دستگاه asicminer zeon 180k میتواند جوابگو باشد و حداقل دوسال در این بلبشوی کشور مرا یاری دهد ؟

   ۲-ریسک سرمایه گذاری برای این دستگاه را که در صدر مدارهای مجتمع هست را چقدر می بینید ؟

   ۳-اگر پیشنهادی برای من دارید خوشحال میشوم از شما کمک بگیرم چون واقعا به بن بست رسیده ام و هیچ امیدی به آینده با این وضع اقتصادی ندارم

    

   BehRang مشتاق سوال شده در شهریور ۶, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
   افزودن نظر

    سلام دوست عزیز . من جواب های خودم به پرسش شما رو به چند بخش تقسیم میکنم . شما گفتی IT خوندی . به نظرم TRADE خیلی بهتر از MINE کردن هست . به دلیل عدم هزینه ماینیگ و همینطور پیشرفت درآمد در صورت آموزش درست ترید . خطرات در هر بازاری هست . من توصیه میکنم شما در این بازار تاکید خودتو روی ترید بزار و سود خوبی رو از نوسانات زیاد بدست بیار . ولی آموزش رو فراموش نکن . در مورد ماین شما باید به درآمد با ثبات تری فکر کنی تا هیجانی . الگوریتم EQUIHASH که در واقع دستگاه های ASIC رو فعلا فقط رو ZCASH ساپورت میکنه ممکنه هر لحظه فورک جدیدی رو اجرا کنه که سرمایه گذاری شما تقریبا به باد میره . نه کامل . بهتره برای کار در این الگوریتم سراغ دستگاه هایی مثل Z9 MINI برید که حدود ۱۳ میلیونه و الان ماهانه حدود ۳ میلیون سوددهی داره .بهتره رو BITCOIN MINER ها سرمایه گذاری کنی . کمه.اما پایداره و این مهمه.اگه به برق ارزون دسترسی داری WHATSMINER M3x بخر که به نسبت قیمت هش ریت خوبی داره .

    تازه وارد پاسخ داده شده در شهریور ۸, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید