EMCD

RE: دوستان با تجربه راهنمایی کنند

  پاسخ داده شده

   درود دوستان عزیزم 

   من دو ماهی هست که در حال تحقیق برای ماینینگ ارز دیجیتال هستم 

   همانطور که مستحضر هستید با این وضعیت کنونی کشور و تحریم داخلی و خارجی و فشار روزانه مضاعف بر ما مردم تمامی کارها و سرمایه ها با ریسک فوق العاده ای روبرو کرده جوری که من با مدرک فوق لیسانس مهندسی نفت و فوق دیپلم آی تی نتوانستم شغلی در شان و تلاش خود پیدا کنم و سه سال هست مجبور شدم برای امرار معاش اسنپ و آژانس کار کنم و همچنان در هزینه های زندگیم مانده ام .

   بعد از تحقیق و بررسی تمامی دستگاه های استخراج تنها دستگاهی که توجه من را جلب کرد شرکت asicminer بود که روزانه ۲۰۰دلار درآمد داره ،من میتوانم با اجاره کردن یک دفتر در کارگاه صنعتی یکی از دوستان که تراشکاری داره به برق سه فاز صنعتی دسترسی داشته باشم با سیستم خنک کننده .

   و قصد دارم با شراکت این دستگاه را بخرم تا بتوانم حداقل پیشرفتی در زندگی خود و خانواده ام داشته باشم 

   سه تا سوال از دوستان خوبم دارم :

   ۱-آیا خرید این دستگاه asicminer zeon 180k میتواند جوابگو باشد و حداقل دوسال در این بلبشوی کشور مرا یاری دهد ؟

   ۲-ریسک سرمایه گذاری برای این دستگاه را که در صدر مدارهای مجتمع هست را چقدر می بینید ؟

   ۳-اگر پیشنهادی برای من دارید خوشحال میشوم از شما کمک بگیرم چون واقعا به بن بست رسیده ام و هیچ امیدی به آینده با این وضع اقتصادی ندارم

    

   BehRang مشتاق سوال شده در شهریور ۶, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
   افزودن نظر
    بهترین پاسخ

    سلام

    asicminer zeon 180k در حال خاضر وجود ندارد. اگر وجود داشت با قیمت ۱۹،۹۰۰ دلار به صرفه نیست.در حال حاضر اسیک a9 اینوسیلیکون ۳،۳۰۰ دلار قیمت خورده.

    https://asicminer.co/shop/asicminer-zeon-180000-sols?id_webmaster=29

    در قسمت تماس با ما این شرکت فقط یک آدرس ایمیل درج گردیده است؟! و یک آدرس ؟! https://www.asicminervalue.com/miners/asicminer/zeon-180k و توی این سایت فروشنده فقط و فقط سایت خودشون هستش.و تو ایران فقط شرکت نبض با قیمت فضایی ۲۴۸ میلیون اون رو برای فروش اون هم فکر کنم ۶۰ روزه؟! داره.

    در این قسمت سعی کردم تجربه شخصی خودم رو در اختیار دوستانی مثل شما و خودم قرار بدم مطالعه کنید انشاالله مفید باشد.

    https://stack.arzdigital.com/question/%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF/

     

    هدف من کمک به کسایی مثل خودم هستش .بعد از مطالعه اگر سوالی داشتید در خدمت هستم.

    موفق باشد.

    آشنا پاسخ داده شده در شهریور ۷, ۱۳۹۷.

    درود بزرگواری سپاس از پاسختان
    تجربیات گرانبهای شما را مطالعه کردم بله حق با شماست یکم زمان بر هست تا دستگاه وارد بشه فعلا در حال سفارش گیری هستند و برای چندتا از افراد مشهور در زمینه ماینینگ ارسال کردند که کانال یوتیوبی دارند و بیشتر دستگاه نانو ۸ استخراج بیت کوین را آماده تحویل دارند
    من میخواهم روزانه دویست دلار درآمد داشته باشه این دستگاه که بصرفه باشه چیزی که از آن میترسم اینه که آیا ممکنه هارد فورک روی این الگوریتم اجرا کنند؟بنظرتون این الگوریتم پایدار میتونه باشه که حداقل دو سال بنوانیم روش حساب باز کنیم ؟ از یکطرف میگم منطقیه تا اینکه آدم پولشو به ریال تو بانک بزاره و هر روز بی ارزش تر بشه ولی میشه به این دستگاه تبدیلش کرد و سود اوری داشته،بنظرتون خطر هارد فورک رد شده؟

    در شهریور ۷, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید