RE: در مورد سرمایه گذاری در شرکت یونیک فاینانس اطلاعات دارید . به چه شکل هست سوددهیش . هرمی هست یا نه ؟ سود واریزیش ربا محسوب میشه یا نه ؟

   ممنون میشم راهنمایی کنید

   reza1981ir تازه وارد سوال شده در شهریور ۱۵, ۱۳۹۷ در سرمایه گذاری.
   افزودن نظر

    سلام به عنوان کسی که از نزدیک این مجموعه رو دیدم و کسی قصد معرفی بنده رو داشت به علتی که عضو نشدم با من قطع ارتباط کرد?? دوستان یونیک فاینانس و امثالهم کاملا کلاهبرداری است که اولا همین بس که قرارهاشون رو در کافی شاپ و لابی هتل و… میذارن و به نوعی مشخصه که قصد ناپدیدشدن دارند. موضوع دوم بهشون میگین که چه تضمینی به من میدید رسید پول یا هرچی میگن سایت برات سه میلیون تومن بفرستی یه رسید چندماه دیگه میفرسته? موضوع بعدی آشکار بودن حقه ای که با استفاده از لغات غیرقابل فهم انگلیسی و توجیه اقتصادی که ارزش دلار ایران زیاده پس خیلی به صرفه تر از کشورهای دیگه س و…. سعی در جذب سرمایه زیادی دارند و به یکباره این سایت هم مثل سایر سایت ها بسته خواهد شد؛ و حتی افرادی که شمارو جذب کردند بعد از بسته شدن این دکان کلاهبرداری خواهید دید که ب شما میگویند از ما کلاهبرداری شد دوبرابر سرمایه تورو از دست دادم? (دروغ یا راست) . گرداننده سایت هم تهران تشریف دارن و سایت کاملا ایرانی است با لوگوی خارجی . در فیلم های اینترنت این موضوع با IP کاملا توضیح داده شده. باری؛ مواظب سرمایه تون باشید به راحتی به دست نیومده

    تازه وارد پاسخ داده شده در بهمن ۲۶, ۱۳۹۷.

    در تهران تشریف دارن؟؟؟؟؟چه جالب !!!چن جلد کتاب بخون دوست عزیز ؛این سیستم با هزینه ۷۰میلیون دلار در سوئیس پایه گذاری شده و به بازار بورس نزدک وصله عشقم؛تو ایران نمیتونه دلار بفرستی به کشور ثالث چون تحریم هستیم!!!نمیدونم شاید خواب دیشب تو داری تعریف میکنی!!!

    در مرداد ۱۵, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید