RE: خنک سازی دستگاه ماینر با ایتفاده ؟استفاده از یخچال ارزون قیمت !!!

  پاسخ داده شده

   سلام به همه دوستان

   برای خنک کردن دستگاه یه ترفند به ذهنم رسیده . از کسایی که تجربه یا علمش رو دارن خواهش میکنم پاسخ بدن .

   ایا میشه برای خنک کردن دستگاه از یخچال (ارزون قیمت(۳۰۰ هزار تومنی) ) استفاده کرد ؟ و ماینر را در یخچال قرار داد و به اندازه فن دستگاه یه سوراخ روی بدنه یخچال ایجاد کرد به طوری که هوا وارد محیط یخچال نشه که گاز یخچال خالی بشه ؟!

    

   ali fadaiy آشنا سوال شده در فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ در ماینینگ.

   😐

   در فروردین ۲۵, ۱۳۹۸.

   بهترین کار برای خنک نگه داشتن ماینرها اینه که خروجی ماینرها که هوای گرم را به شدت بیرون میزنه از ورودی جدا کنید. این کار رو با کارتن پلاست میتونیدانجام بدید.حالا اگه این خروجی را به هوای بیرون تونستید بفرستید که هیج . ولی اگه امکانش نیست در قسمت خروجی باید فن های بزرگ سه فاز بزاریدتاهوای گرم رو به بیرون منتقل کنه. و اما قسمت دیگر این جدا کننده (کارتن پلاست) که مربوط به قسمت ورودی هست . باید در تابستان خنک بشه . حالا میتونید کولر گازی بزارید یا کولر ابی. یا  دو تا فن که یکی هوا رو با شدت از بیرون بگیره و یکی با شدت از این قسمت خارج کنه که مانند یه تونل باد جریان هوای تازه برای ورودی ایجاد بشه .توجه کنید که وقتی  قسمت ورودی ماینرها از قسمت خروجی جدا گردید. به اندازه هوایی که از ماینرها خارج میشه . باید هوای تازه به قسمت و سمت ورودی ماینرها وارد بشه . و اگرنه اختلاف فشار بوجود میاد و مثلا اگه کارتن پلاست گذاشته باشید . همش جمع میشه

   در فروردین ۲۶, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر

    سلام. به جای این کار میتونید از مقداری لوله مسی که در اونها آب نسبته خنک جریان داره به همراه یک فن استفاده کنید. لوله هارو به شکل حلزونی بپیچید و پشت اونها یک فن قرار بدیدو به وسیله یه پمپ آکواریومی داخل لوله ها آب عبور بدید. سیستمی شبیه به کولز گازی خواهید داشت.

    اگر موفق شدید مطلب رو به دیگران هم انتقال بدید استفاده کنند.

    در صورت نیاز به من پیغام بدید.

    @behnamradmanesh

    آشنا پاسخ داده شده در فروردین ۲۶, ۱۳۹۸.

    اگه این روش امکان پذیر باشه خیلی عالیه!.

    در فروردین ۲۶, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید