RE: جایگزین لوکال بیت کوینز

  سروش حکیمی یکی از تریدرهای ایرانی می‌گوید لوکال‌بیت‌کوینز بهترین گزینه برای من بود چرا که می‌توانستم نرخ‌های خوبی از افراد دیگر بگیرم. او ادامه می‌دهد:
  صرافی های داخلی برای من جذاب نیستند چرا که نرخی که دارند معمولا مناسب نیست و همچنین حجم معاملات آنها پایین است. به عنوان مثال شما در یک روز به ندرت می‌توانید ۲ بیت‌کوین با آنها معامله کنید.
  ضیا صدر، یکی از برنامه نویسان ایران در مصاحبه با Coindesk جایگزین‌هایی را معرفی کرده است که پتانسیل جذب کاربران ایرانی را دارند. Bisq یکی از صرافی های غیر متمرکز است که بر روی شبکه‌ی tor فعالیت می‌کند و اخیرا زبان فارسی را نیز به زبان‌های خود اضافه کرده است. وبسایت hodlhodl.com هم گزینه دیگری است که پشتیبانی زبان فارسی را هم اضافه کرده است.
  وبسایت keepchange.io هم پس از سانسور لوکال‌بیت‌کوینز مورد استقبال ایرانیان قرار گرفته، یک بازار خرید و فروش فرد به فرد است که اعلام کرده به فلسفه بیت‌کوین وفادار می‌ماند و در برابر دخالت دولت‌ها و سانسور مقاومت خواهد کرد.
  این وبسایت در پاسخ به ایمیل کاربران گفته است: ایرانیان مانند تمامی ملیت‌های دیگر می‌توانند بدون نگرانی از سانسور و تحریم از این وبسایت استفاده کنند.

  تجربه شما در این باره چیه و به نظرتون آینده این بازار در ایران به کدوم سمت میره؟

  منبع

  صوفی آشنا سوال شده در خرداد ۴, ۱۳۹۸ در بیت کوین.

  ارزدیجیتال صاحاب نداره همین میشه

  همه سایتایی که گفتید یه بررسی کنید کلاه برداریه !

  در خرداد ۴, ۱۳۹۸.
  افزودن نظر

   ارزدیجیتال صاحاب نداره همین میشه

   همه سایتایی که گفتید یه بررسی کنید کلاه برداریه !

   آشنا پاسخ داده شده در خرداد ۴, ۱۳۹۸.

   اگه صاحاب داشت که تو انقد نمیتونستی مضخرف بگی

   در خرداد ۶, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر

   پاسخ شما

   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید