RE: تجربه گرانبهای شخصی

   درود

   من چند روزه با این سایت آشنا شدم و نظرات و سوالات خیلی از دوستان رو دیدم. که سوال خودم بوده و بی پاسخ مانده.

   من حدود ۶ ماه تجربه ماینیگ دارم.اول با یک کارت گرافیک ساده GT-1030 ساخت گیگابایت شروع کردم.

   درآمدش خیلی کم بود در حد ۱ دلار اما تجربه کار باهاش خیلی بیشتر ارزش داشت.ابتدا با گرافیک gpu و cpu سیستم در استخر نایش هش شروع به کار کردم.نایس هش کمترین مقدار واریز به حساب رو روی ۶ دلار محدود کرده است.

   سپس اقدام به خرید کارت vega56 و ۶۴ کردم،همزمان XMR یا مونرو با به بازار آمدن x3 فورک داد.

   پس خیلی پر سود شد.هر کارت گرافیک حدود ۴-۶ دلار در روز.کم کم بعد از سه روز به حدود ۲ دلار رسید.تعجب کردم و آنجا بود با مفهوم دقیق سختی شبکه آشنا شدم.از قبل میدونستم تاثیر داره اما نه تا این حد.خلاصه چند میلیونی پس انداز کردم.

   تا در یک کنفراس در دانشگاه شریف شرکت کردم و اینوسیلکون تو همان کنفراس دستگاه a9 رو معرفی کرد و میزان صدا و قدرت دستگاه رو مشاهده کردم.جالب اینجا بود که به گفته بعضی از کسانی که خیلی حرفیه ای بود شرکت اینوسیلیکون برعکس شرکت بیت مین خودش شروع به ماین نکرده بود و مستقیما وارد باز کرده بود دستگه رو(البته گفته بعضی از دوستان بود).

   خلاصه من این دستگاه رو به تعداد در پک ۲ تایی خریدم.یک دستگاه ۱۰ روزه اون یکی ۴۵ روز تحویل.

   حدود ۲ ماه نیم هست تجربه کار با  این دستگاه ها رو دارم و قصد دارم اینجا به اشتراک بگذارم اون هم به صورت رایگان.

   پاور همرا دستگاه اورجینال و ۱۸۰۰ وات قدرت داره(فکر نکنم مصرف دستگاه ۶۵۰ واتباشه تست نکردم)

   هر دستگاه نیاز به ۲٫۶۱ آمپر برق داره ثابت و پایدار باید یاشه.کولر و سرمایش دستگاه بسیار ،بسیار ،بسیار مهم هستش.در اطاقی که دستگاه ها کار میکنه یک عدد کولر گازی ۳۰ هزار روشن می باشد و با خاموش کردن کولر فورا میزان هش ریت کاهش می یابد.

   اعلام کازخانه ۵۰K سول می باشد اما دستگاه تا ۶۵k هش ریت تولید میکنه و همین عدد رو در داشبورد استخر قابل مشاهده می باشد.با خاموش کردن کولر بعد ۳ دقیقه تا ۳۵k سول پایین میاد و بعد از ۱۰ دقیقه کرش میکنه و باید ریست بشن .مثل یک سیتم کامپیوتری نیاز به نظارت ۲۴ ساعت دارن و ممکن هست کرش بکنه و حتما ریست بشه.پس نمی توانید ولش کنید برید؟!؟

   درآمد روزانه هر دستگاه دقیقا ۴۶ دلار هستش در حال حاضر و هر دستگاه حدود ۶۵۰ هزار تومان در ماه برق مصرف میکند.۲،۶۰۰،۰۰۰ برای ماه اول و ماه دوم بیشتر شد حدود ۵٫۵ میلیون پلکانی بالا میرود.برق من صنعتی سه فاز ۳۰ آمپر می باشد.و واقعه هزینه برق رو در نظر بگیرید.و به تازگی چهار دستگاه بعدی رو تحویل گرفتم .

   نیاز به یک  اینترنت سرعت بالا داره نه ججم بلکه سرعت .در صورت قطع اینترنت حتی در حد یک دقیقه دو تا سه ساعت به میزان هش ریت قبلی بر نمی گردن .با قطعی برق هم همینطور.

   برای اینکه طولانی تر نشه همین قدر کافی سوالات رو بپرسید وقت کردم جواب میدم.

   در ضمن این تجربه شخصی بنده هستش نه سود و نه ضرری به کسی نداره اگه بدر نمی خوره نیاز به توهین نیست.بیخال شو

    

   غلط املایی رو هم به بزرگی خودتون ببخشید.

   پر سود باشد.

   غریبه دیجتال آشنا سوال شده در شهریور ۶, ۱۳۹۷ در ماینینگ.

   درود

    

   ممنونم از تجربیات شما که برای همه بازگو کردید.

    

   پایدار باشید دوست عزیز 🙂

   در شهریور ۶, ۱۳۹۷.

   درود بر شما کاری به تجریبات گران بهای شما ندارم اما معلوم هست این داستان تبلیغ کسی نیست!! 🙂

   در آذر ۱۷, ۱۳۹۷.

   سلام. بسیار عالی بود . جواب بعضی سوالات من رو دادید

   در بهمن ۱۱, ۱۳۹۷.

   ماشین حساب سایت که این دستگاه رو ضرر میدونه!!!!

   در خرداد ۹, ۱۳۹۸.

   سلام

   داداش ممنون از ارائه تجربیاتتون

   چند ساله که وارد این حوزه شدین، چون من آماتورم و تازه میخوام تصمیم بگیرم که وارد بشم یا نه و سرمایه ای هم برای ریسک ندارم

    

   2 روز قبل.
   افزودن نظر

    اینم هم اضافه کنم  خیلی از کسانی که وارد این بازار و کار میشن از کلمه صبر بویی نبردن …باید خیلی خیلی خیل صبور باشی تو این بازار …. باید همیشه با فکر جلو بری نه با شانس و امید ….امیدداشتن خوبه ولی استراتژی کاری محسوب نمیشه عزیزان ..هرجی پیش آید  خوش آید تو این بازار از ۱۰۰ نفر یک نفر و به اونچیزی که میخواد میرسونه و ۹۹ نفر دیگه رو با سر میکوبه زمین ….اسمش رو خودشه شانسی عمل کردنه دیکه …..دوستانی که کار  ماین و استحراج و میخوان انجام بدن اینو توجه داشته باشن بعد از شروع کار با سیر نزولی درآمد روزانه مواجه میشن ….روندی که روز ب روز شیبش نمودارش بیشتر میشه و مسلما تفاضل نقاط ابتدایی و انتهایی نمودار هم سذ بفلک خواهد کشید ….روزی  ۷۳ دلار درآمد کجا و بعد از ۴ ماه روزی ۲۷ دلار درآمد کجا …..و این روند و من بشخصه خودم تجربه کردم ….واقعا زجر میده آدمو …مخصوصا وقتی که هنوز پول خود دستگاه و درنیاوردی خخ جالب میشه ….هی درآمد کمتر میشه و تو از سر به سر شدن پول خودت هم روز ب روز دورتر میشی ….اینجاس که صبر حرف اول میزنه بعد از گذشت ۴ الی ۵ ماه شما شاید بتونید نصف هزینه خود دستگاه و بدست بیارید …ولی روز به روز درآمد کمتر شده و فاصله شما با تسویه با خودتون بیشتر میشه …اینحاس که باید صبر کرد تا حداقل دستگاه پول خودشو در بیاره ….بعضی ها تونایی صبر ندارن و کار خودشونو بیخوده تصور میکنن و دستگاها رو میفروشن و اگه اونارو توی ایران خریده باشن مسلما از سود کمی روی هر دستگاه عاید مبشن و در نهایت بدون هیچ سودی از کار میکشن بیرون وو فقط تجربه کسب میکنن و…بعضی هم صصصبر میکنن و با روزی ۱۰ دلار  و کمترش کنار میان و صبر میکنن تا دستگاه پول خودشو بدست بیاره ….بعد از اون لحظه حتی اگه روزی ۳ دلارم بدست بیارین مسلما سود محسوب میشه ولی خب چی بگم والا …. به دل من یکی که نمیچسبه اصلا اینجوری کار کردن ….مث این میمونه بخوای با یه قطره چکون یه استخر و پر کنی از آب ….

    آشنا پاسخ داده شده در مهر ۵, ۱۳۹۷.

    جایی هست که سیگنال ارائه بدین ?

    مطمئن باشه ?

    که از سیگنال شما و تجربه دیگرا استفاده کنیم

    در مهر ۶, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید